Пошук по сайту


Нака з

Нака з

Сторінка1/5
  1   2   3   4   5
БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В І Д Д І Л О С В І Т И
Н А К А З
м. Біла Церква
06.01.2011 р. № 5
Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських

олімпіад з базових дисциплін
Відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт МАН та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 серпня 1998 року № 305, наказу головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації від „Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2010-2011 навчальному році” від 28.09.2010 р. № 277, наказу відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації „Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін в 2010 – 2011 н. р. від 04.10.2010 р. № 384 в районі з 30.10.2010 р. по 26.12.2010 р. було проведено ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

У першому етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 6346 учнів, що свідчить про невтрачений інтерес в учнів до такої форми позакласної роботи та значну організаторську роботу більшості дирекцій шкіл та підготовку учнів учителями.

У другому етапі взяли участь 930 учнів-призерів шкільних олімпіад, це на 49 учнів більше, ніж минулого року. Це наслідок добре організованої роботи в навчальних закладах та ґрунтовної підготовки учнів. З усіх учасників олімпіад призерами та переможцями стали 211 учнів. З них переможцями - 65 учнів, призерами, які зайняли ІІ місце – 72 учнів, які зайняли ІІІ місце – 74 учнів.

Результати олімпіад свідчать про цілеспрямовану роботу всіх шкіл району із здібними та обдарованими дітьми.

Високий рівень знань з основ наук виявили учні Узинської гімназії, Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Матюшівської ЗОШ І-ІІ ст, Терезинського НВО, Шкарівської ЗОШ І-ІІІст, Поправського НВО, Озернянської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1, Глушківського НВО.

Найбільшу кількість призерів і переможців підготували учителі Узинської гімназії 34 - учнів, Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – 34 учні, Трушківської – 19 учнів, Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 – 17 учнів, Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 15, Шкарівської ЗОШ І-ІІІст – 12 учнів, Поправського НВО – 10 учнів.

Достатню увагу приділяють виявленню і підготовці обдарованих учнів педагоги Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. – 8 учнів, Матюшівської ЗОШ І-ІІ ст. – 8 учнів., Терезинського НВО – 7 учнів, Озернянської ЗОШ І-ІІ ст. №1 - 5 учнів, Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Томилівського НВО – по 4 учнів, Вільнотарасівської ЗОШ І-ІІ ст., Глушківського НВО, Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Малоантонівського НВО – по 3 учні,Фастівського НВО, Чупирянського НВО, Макіївського НВО, Маловільшанського НВК.., Острійківської ЗОШ І-ІІІ ст., Піщанського НВО, Пилипчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Чепеліївської ЗОШ І-ІІІ ст., - по 2 учні; Сорокотязького НВО, Сухоліської ЗОШ І-ІІ ст., Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст., Потіївського НВО, Розаліївського НВО, Тарасівської ЗОШ І-ІІІст, Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. – по 1 учню.

Кращі результати в олімпіадах проти минулого року виявили команди: Вільнотарасівської ЗОШ І-ІІ ст., Сорокотязького НВО, Шкарівської ЗОШ І-ІІІст, Чупирянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Терезинського НВО, Фастівського НВО, Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст., Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Нижчу результативність у порівнянні з минулим роком показали команди Узинської ЗОШ І-ІІ ст. №5, Скребишівської ЗОШ, Узинської ЗОШ І-ІІ ст. №3, Макіївського НВО, Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Яблунівської ЗОШ І-ІІІступенів, Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Виходячи з вище сказаного,

Н А К А З У Ю :
1. Затвердити результати олімпіад з образотворчого мистецтва, іноземної мови, української мови, економіки, математики, історії, хімії, географії, зарубіжної літератури, основ правознавства, російської мови, педагогіки-психології, астрономії (Додаток ).

2. Нагородити переможців та призерів дипломами та грошовими преміями відповідно до Положення про проведення Всеукраїнських олімпіад.

3. Директорам та заступникам з навчально-виховної роботи Узинської гімназії, Узинської ЗОШ І-ІІІ ст №2, Терезинського НВО, Глушківського НВО, Матюшівської ЗОШ І-ІІ ст., Озернянської ЗОШ І-ІІ ст. №1 команди яких досягли найвищих результатів, оголосити подяку за цілеспрямовану і результативну організаційну роботу з підготовки до районних олімпіад.

4. За змістовну організаційну та науково-методичну роботу у підготовці та проведенні олімпіад відзначити методистів районного методичного кабінету, що ведуть предмети, учні яких стали призерами районних олімпіад з базових дисциплін премією:

1. Касіян Валентину Олександрівну – іноземні мови

2. Паустовську Катерину Авксентіївну – історія, правознавство

3. Смульську Марину Миколаївну – українська мова і література, світова література.,

російська мова і література

4. Кравченко Надію Дмитрівну – математика, фізика, астрономія

5. Ярошенко Олену Миколаївну – інформатика

6. Вдовику Тетяну Іванівну – біологія, екологія, хімія

7. Роєнко Світлану Миколаївну – образотворче мистецтво

8. Лавренчук Галину Михайлівну – географія, економіка

9. Однорога Олександра Петровича – трудове навчання

10. Багдасарову Людмилу Віталіївну – педагогіка та психологія

11. Горохову Ларису Ярославівну - педагогіка та психологія
5. Організаційному комітету Узинської ЗОШ І-ІІ ст. №5, Узинської ЗОШ І-ІІ ст. №3, Макіївського НВО, Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Яблунівської ЗОШ І-ІІІступенів, Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Сидорівського НВО, Скребишівської ЗОШ, Олійниковослобідського НВО, Піщанського НВО вказати на недостаню організацію роботи з підготовки учнів до районних олімпіад.

Директорам вивчити питання роботи з обдарованими дітьми в даних школах, видати наказ з даного питання та вжити заходів щодо поліпшення цієї роботи (до 28.02.2011 р.)

6. Районному методичному кабінету з активом РМО глибоко проаналізувати результативність олімпіад з базових дисциплін, намітити конкретні заходи по виявленню обдарованих дітей і підготовці їх до олімпіад.

7. Підсумки районних олімпіад обговорити на засіданнях районних методичних об’єднаннях вчителів-предметників, нарадах директорів шкіл та їх заступників.

8. Результати роботи вчителів, виявлені учнями на районних олімпіадах, врахувати при атестації вчителів у 2010-2011 навчальному році.

9. Відзначення учнів-призерів олімпіад та вчителів, що їх підготували, провести на щорічному святі „Творча обдарованість”.

10. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації Веремієнко Л.І. виділити кошти та оплатити винагороди згідно наказу.

11. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу РМК Лавренчук Г.М.

Начальник відділу освіти А. В. Литвин

Додаток

до наказу № 5

від 06.01.2011 р.




п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

учасника олімпіади

Клас

Місце

Назва закладу освіти

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, що підготував учня




Українська мова та література




1.

Ковтун Євгеній

7

І

Глушківське НВО

Зеленський Олександр Федорович




2.

Гундич Катерина

8

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Губка Ніна Михайлівна




3.

Сахненко Руслана

9

І

Узинська гімназія

Щербак Олена Федорівна




4.

Коваленко Тетяна

10

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Губка Ніна Михайлівна




5.

Однорог Тетяна

11

І

Поправське НВО

Коломієць Катерина Панасівна




Біологія




6.

Фрачук Ольга

8

І

Фастівське НВО

Сніцаренко Ольга Василівна




7.

Гальченко Богдан

9

І

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гальченко Тетяна Василівна




8.

Федоряка Дарина

10

І

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сідало Ольга Яківна




9

Вадзінська Ірина

11

І

Узинська гімназія

Кабачек Олена Вікторівна




Екологія

Кабула Вікторія

11

І

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вдовика Тетяна Іванівна




10.

Вадзінська Ірина

11

І

Узинська гімназія

Кабачек Олена Вікторівна




Фізика




11.

Стельмах Валентина

7

І

Озернянська ЗОШ І-Ш ступенів

Корбут Світлана Іванівна




12.

Лістунова Аліна

8

І

Узинська гімназія

Федорчук Олена Леонтіївна




13.

Пятецький Євгеній

9

І

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Пятецький Олександр Олександрович




14.

Мазур Костянтин

10

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Пелешенко Надія Віталіївна




15.

Маловацька Наталія

11

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Артьомова Валентина Михайлівна




Астрономія




16.

Козаченко Вікторія

10

І

Трушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лук'яненко НаталіяОлександрівна




17.

Жук Дмитро

11

І

Поправське НВО

Давиденко Галина Прокопівна




Математика

Мельниченко Оксана

11

І

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Метенко




18.

Приндюк Дарія

6

І

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Вакуленко Микола Миколайович




19.

Коваленко Ольга

7

І

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Крикун Марія Василівна




20.

Лістунова Аліна

8

І

Узинська гімназія

Сніжна Олександра Михайлівна




21.

Кузьмінська Юлія

9

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Ландар Олена Миколаївна




22.

Мазур Костянтин

10

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Шемберко Валентина Євтухіївна




23

Солобаєв Сергій

11

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Бучма Тетяна Андріївна




Англійська мова




24.

Гніломедова Дарина

8

І

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Василега Лариса Володимирівна




25.

Ситнікова Юлія

9

І

Узинська ЗОШ І-ІІ ступенів № 5

Льохіна Наталія Віталіївна.




26.

Щербань Оксана

10

І

Узинська гімназія

Кравченко Ольга Миколаївна




27.

Лукіна Юлія

11

І

Узинська гімназія

Швецова Людмила Іванівна




Німецька мова




28.

Григораш Аліна

8

І

Поправське НВО

Григораш Лариса Анатоліївна




29.

Однорог Тетяна

11

І

Поправське НВО

Григораш Лариса Анатоліївна




Історія




30

Лістунова Аліна

8

І

Узинська гімназія

Балахонова Раїса Федорівна




31

Овсюк Аліна

10

І

Узинська гімназія

Балахонова Раїса Федорівна




32

Вадзінська Ірина

11

І

Узинська гімназія

Щербань Тетяна Віталіївна




Основи правознавства




33

Самусенко Юлія

9

І

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Бондарук Ірина Петрівна




34

Донченко Ірина

10

І

Узинська гімназія

Чуприна Віра Юріївна




35

Шутова Юлія

11

І

Узинська гімназія

Чуприна Віра Юріївна




Основи економіки




36.

Папченко Роман

9

І

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст

Лавріненко Олена Вікторівна




37.

Мазур Констянтин

10

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Ратушна Ірина Валентинівна




38.

Маловацька Наталія

11

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Ширіна Ірина Миколаївна




Географія







39.

Ковтун Євгеній

7

І

Глушківське НВО

Гуманюк Наталія Вікторівна




40.

Гундич Катерина

8

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Ширіна Ірина Миколаївна




41.

Статкевич Максим

9

І

Шкарівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Чайка Ганна Петрівна




42

Бондаренко Юрій

10

І

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Совенко Валерій Володимирович




43

Солобаєв Сергій

11

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Ратушна Ірина Валентинівна




Трудове навчання

Василишин Богдан

11

ІІ

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лісова Ніна Євтихіївна

44.

Деркач Сергій

9

І

Фастівське НВО

Прищепа Віктор Володимирович




45.

Плоскань Наталія

9

І

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кочнєва Світлана Василівна




46.

Голубець Микола

11

І

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Луценко Степан Васильович




47

Осадча Ірина

11

І

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Буковська Лідія Станіславівна




Образотворче мистецтво




48

Парникоза Анастасія

6

І

Чепеліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Семишкурна Катерина Василівна




49

Миронюк Ігор

7

І

Вільнотарасівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дудка Надія Миколаївна




50.

Мазуренко Олександр

8

І

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кочнєва Світлана Василівна




51

Кузьменко Яна

9

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Богатир Наталія Петрівна




52

Король Олена

10

І

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Вишняк Валентина Іванівна




53

Попадинець Іван

11

І

Чепеліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Семишкурна Катерина Василівна




Основи інформатики обчислювальної техніки




54

Пятецький Євгеній

9

І

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Пятецький Олександр Олександрович




55

Солопенко Тетяна

10

І

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Новаківський В. К.




56

Осадча Ірина

11

І

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Новаківський В. К.




Педагогіка і психологія




57

Вадзінська Ірина

11

І

Узинська гімназія

Полякова Вікторія Володимирівна




Світова література




58

Ковтун Євгеній

7

І

Глушківське НВО

Зеленський Олександр Федорович




59

Гундич Катерина

8

І

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Северин Марина Володимирівна




60

Бугайчук Максим

9

І

Узинська гімназія

Дудка Світлана Володимирівна




61

Омельчук Лілія

10

І

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Вишняк Валентина Іванівна




62

Вадзінська Ірина

11

І

Узинська гімназія

Павліченко Олена Олександрвна




Російська мова і література




63

Красиленко Юлія

8

І

Узинська гімназія

Павліченко Олена Олександрівна




64

Карташов Андрій

9

І

Узинська гімназія

Павліченко Олена Олександрівна




65

Овсюк Аліна

10

І

Узинська гімназія

Павліченко Олена Олексіївна




66

Лукіна Юлія

11

І

Узинська гімназія

Павліченко Олена Олексіївна



  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Про затвердження методичних рекомендацій "Проведення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за експлуатацією біологічних...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з. 08. 2011 р. № «про організацію методичної роботи»
Реалізацію методичної проблеми здійснювати в процесі діяльності таких підрозділів



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка