Пошук по сайту


Нака з - Сторінка 2

Нака з

Сторінка2/4
1   2   3   4

Кірчева Ростислава Олеговича, учня 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Дамріна Антона Олеговича, учня 10 класу Ізмаїльського політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ст. м. Ізмаїла

Бабіченка Євгенія Євгеновича, учня 11 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Грешилова Костянтина Вадимовича, учня 11 класу Одеської спеціалізованої школи №40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Горбатюка Євгенія Володимировича, учня 11 класу Ізмаїльського політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ст. м. Ізмаїла

Англійська мова

Гуржія Сергія Артуровича, учня 9 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Дімову Валентину Василівну, ученицю 9 класу загальноосвітньої школи № 6 І-ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Задорожну Лінду Романівну, ученицю 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Зюбіну Анастасію Ігорівну, ученицю 9 класу Одеської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей «Чорноморський»

Кожемякіну Катерину Сергіївну, ученицю 9 класу Кілійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Кілійської районної ради

Конопльова Дениса Хейруллайовича, учня 9 класу Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Котову Діану Юріївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Купермана Антона Олександровича, учня 9 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Мунтян Катерину Костянтинівну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Назаренка Віктора Олексійовича, учня 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 8 Одеської міської ради

Оніщенко Тетяну Сергіївну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Сливку Анастасію Олексіївну, ученицю 9 класу Овідіопольського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» ім. Т. Шевченка

Стася Марка Едуардовича, учня 9 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Чуманову Наталію Андріївну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Шишкіну Віру Ігорівну, ученицю 9 класу Іллічівської загальноосвітньої школи з профільним навчанням І-ІІІ ступенів № 7 Іллічівської міської ради

Голопотелюк Юлію Володимирівну, ученицю 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гармонія» «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6» Одеської міської ради

Гордон Олександру Дмитрівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Давидчук Ганну Ігорівну, ученицю 10 класу Одеської Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Драганову Юлію Миколаївну, ученицю 10 класу Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Макутоніну Марію Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Михайліну Єлизавету Олексіївну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Нгуен Фіонг Тхао Лінь, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Сіліну Анну Дмитрівну, ученицю 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 43 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Сплошнова Кирила Дмитровича, учня 10 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Шамшуріну Маргариту Сергіївну, ученицю 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Шафіра Олександра Євгенійовича, учня 10 класу Одеської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей «Чорноморський»

Шумлянського Всеволода Юрійовича, учня 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Шунтову Марію-Олександру Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей «Чорноморський»

Карамалак Інну Вікторівну, ученицю 10 класу Кислицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради

Пей Ян Тун, ученицю 10 класу Одеської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей «Чорноморський» м. Одеси

Ладан Анастасію Степанівну, ученицю 10 класу Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей»

Ванієва Владислава Ростиславовича, учня 11 класу Одеського ліцею «Приморський»

Гайдаржі Альбіну Олегівну, ученицю 11 класу Суворовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльського району

Григор’єву Вероніку Вікторівну, ученицю 11 класу Одеського ліцею «Приморський»

Євтушенко Юлію Вікторівну, ученицю 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 м. Котовська

Живодера Дмитра Петровича, учня 11 класу Криничненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Болградського району

Капустяник Надію В’ячеславівну, ученицю 11 класу Котовського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеню – гімназія»

Леонову Людмилу Олександрівну, ученицю 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 43 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Любинецьку Вікторію Олександрівну, ученицю 11 класу Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради

Куріну Ірину Анатоліївну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Нікольського Ігоря Ігоровича, учня 11 класу Іллічіської загальноосвітньої школи № 4 Іллічівської міської ради

Овчаренко Дарину Валеріївну, ученицю 11 класу Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Іллічівської міської ради

Рагозинникова Андрія Володимировича, учня 11 класу Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Торлукову Дарину Володимирівну, ученицю 11 класу Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Ужакову Анастасію Олегівну, ученицю 11 класу Одеської приватної спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Гармонія»

Швидченко Вікторію Олександрівну, ученицю 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Німецька мова

Молодзіновську Владиславу Олегівну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради

Ковальського Віктора Олеговича, учня 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Кратюк Анну Віталіївну, ученицю 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Мусатову Анастасію Сергіївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Дремлюк Тетяну Вадимівну, ученицю 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»Одеської міської ради

Мушинського Сергія Олександровича, учня 9 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Литвиненко Анастасію Владиславівну, ученицю 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови м. Ізмаїла

Павленка Юрія Володимировича, учня 9 класу Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Трояненко Лілію Ігорівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Семанюк Карину Володимирівну, ученицю 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Маслова Дмитра Вікторовича, учня 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 м. Ізмаїла

Вахтіну Галину В’ячеславівну, ученицю 10 класу Іллічівської гімназії № 1 Іллічівської міської ради

Шаброй Катерину Вадимівну, ученицю 10 класу Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Оленчук Маргариту Олександрівну, ученицю 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Бєлякову Анну Володимирівну, ученицю 11 класу Одеської гімназії № 4 Одеської міської ради

Яковлєва Миколу Олеговича, учня 11 класу Одеської гімназії № 4 Одеської міської ради

Кос’яненко Єлизавету В’ячеславівну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 35 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Французька мова

Першину Вероніку Олегівну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Висоцьку Анастасію Віталіївну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Дорош Анастасію Владиславівну, ученицю 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Землянко Єлизавету Петрівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської рад

Фещенко Орину Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Гадяцьку Вероніку Вадимівну, ученицю 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Новашицьку Надію Яківну, ученицю 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Вацик Анну Германівну, ученицю 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 84 «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мови – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради

Іспанська мова

Фі Хань Лінь Лєну, ученицю 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Трудове навчання

Ходжиміті Юлію Іванівну, ученицю 10 класу Котловинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ренійського району

Мівшук Юлію Іванівну, ученицю 9 класу Болградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Болградського району

Карпенка Сергія Анатолійовича, учня 9 класу Дальницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Пацара Овідіопільського району

Босаковського Максима Ігоровича, учня 10 класу Нерубайського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївського району

Подуфалову Анастасію Олександрівну, ученицю 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Морський ліцей - загальноосвітня школа № 24» Одеської міської ради

Чионг Фан Тху Хоай, ученицю 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Лупіну Наталію Олександрівну, ученицю 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради.

2. За значні успіхи в роботі з виховання творчо обдарованої учнівської молоді та підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад оголосити подяку

Хімія

Беліменко Галині Володимирівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 82 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Гордієнко Людмилі Анатоліївні, вчителю комунального закладу «Южненська Авторська М.П.Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів» Южненської міської ради

Грековій Олександрі Іванівні, вчителю Багатянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради

Долгих Тетяні Миколаївні, вчителю Іллічівської гімназії №1 Іллічівської міської ради

Жуковській Ларисі В’ячеславівні, вчителю навчально-виховного комплексу «Балтська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №1 ім. О. Гончара – ліцей» Балтського району

Ігуміновій Світлані Реміновні , вчителю Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Білгорода-Дністровського

Коноваловій Інні Геннадіївні, вчителю Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Кучерявенко Катерині Іванівні, вчителю Новонекрасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльського району

Лазаревій Ользі Львівні, вчителю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Чорноморське Комінтернівського району

Лістицькій Марії Львівні, вчителю Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Марку Івану Петровичу, вчителю Озернянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради

Медведєвій Олені Станіславівні, вчителю комунального закладу «Южненська Авторська М.П.Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів» Южненської міської ради

Мерзликіній Вікторії Василівні, вчителю Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей»

Мєшковій Олені Михайлівні, вчителю Іллічівської гімназії №1 Іллічівської міської ради

Морій Станіславі Василівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради

Опанасенко Тетяні Іванівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи №33 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради

Романовій Оксані Геннадіївні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи №56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Сарлачан Клавдії Пилипівні, загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ – ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Сікорській Світлані Вікторівні, вчителю Одеської гімназії №9 Одеської міської ради

Сіраєвій Ользі Георгіївні, вчителю загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ – ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Суботі Лідії Володимирівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Ткач Олені Володимирівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи №22 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради

Фіщук Олені Анатоліївні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи №30 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Цимбал Тетяні Вікторівні, вчителю комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Фізична культура

Гончарук Тетяні Володимирівні, вчителю комунальної установи «Навчально-виховний комплекс (школа-гімназія) №1» м. Роздільної

Довжанському Ярославу Миколайовичу, вчителю Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району

Окольничій Марині Миколаївні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Одеської міської ради

Постолу Михайлу Петровичу, директору Оріхівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Болградського району

Яненко Світлані Олександрівні, вчителю Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Іллічівської міської ради

Інформатика

Геренко Ользі Андріївні, вчителю комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Чеканову Кирилу Володимировичу, вчителю комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Кожухар Олександрі Володимирівні, вчителю комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси
1   2   3   4

Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Про затвердження методичних рекомендацій "Проведення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за експлуатацією біологічних...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з. 08. 2011 р. № «про організацію методичної роботи»
Реалізацію методичної проблеми здійснювати в процесі діяльності таких підрозділів



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка