Пошук по сайту


Нака з - Сторінка 3

Нака з

Сторінка3/4
1   2   3   4

Віктор Євгенії Олександрівні, вчителю комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Пенко Олені Анатоліївні, вчителю комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Романчук Інні Сергіївні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу №53 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Одеської міської ради

Пригонюк Ганні Михайлівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи №86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Чернезі Сергію Миколайовичу, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Кузьміній Наталі Миколаївні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу №49 «Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради

Руденко Анастасії Сергіївні, вчителю Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Іллічівської міської ради

Чимширу Валентину Івановичу, вчителю Ізмаїльського політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Іванову Олександру Володимировичу, вчителю Ізмаїльського політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Шаріпову Павлу Алдашевичу, вчителю Одеської спеціалізованої школи №40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Іноземні мови

Адамській Людмилі Андріївні, вчителю Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Аксьоновій Наталії Михайлівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Атанасовій Тетяні Іванівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Бейгельзімер Карині Марківні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Ботні Ірині Дем’янівні, вчителю спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови м. Ізмаїла

Броннік Світлані Григорівні, вчителю Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Брошковій Валентині Володимирівні, вчителю Кислицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради

В’ялець Вікторії Миколаївні, вчителю приватного підприємства «Загальноосвітня школа «Майбуття» І-ІІІ ступенів» м. Одеси

Васілатос Валентині Василівні, вчителю Іллічіської загальноосвітньої школи № 4 Іллічівської міської ради

Гандзяк Вікторії Спартаківні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Гіцині Вікторії Олександрівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Гордієнко Вікторії Євгенівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 130 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Гриньків Марині Дмитрівні, вчителю Овідіопольського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» ім. Т. Шевченка

Гудименко Наталії Іванівні, вчителю Білгород-Дністровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеню – ліцей»

Дембіцькій Зої Василівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Єрмаковій Ользі Сергіївні, вчителю комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Єрмолаєвій Олені Георгіївні, вчителю Одеської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей «Чорноморський»

Жечкову Миколі Петровичу, вчителю Суворівської загальноосвітньої школи Ізмаїльського району

Калініченко Зінаїді Олександрівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 43 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Калугіній Нелі Анатоліївні, вчителю Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Карповій Ларисі Олександрівні, вчителю Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Клех Тетяні Петрівні, вчителю Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Кожемякіній Вікторії Ігорівні, вчителю Кілійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Кілійської районної ради

Колісниченко Наталії Вікторівні, вчителю Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Колосовій Ірині Борисівні, вчителю Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Іллічівської міської ради

Коренфельд Ірині Ігорівні, вчителю Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Корнєєвій Ганні Миколаїївні, вчителю спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови м. Ізмаїла

Крижановській Світлані Пилипівні, вчителю Котовського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеню-гімназія»

Кумпан Марині Борисівні, вчителю Одеської приватної спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Гармонія»

Кухар Аллі Михайлівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Лазаревій Ользі Іванівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Ларіоновій Галині Василівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іспанської мови

Лебедєвій Валентині Іванівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Лунгул Наталії Олексіївні, вчителю Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради

Маринікіній Олені В’ячеславівні, вчителю Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Маринюк Вікторії Володимирівні, вчителю Одеської гімназії № 1 ім. А.П.Бистріної Одеської міської ради

Махновській Олені Олександрівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Мордовець Наталі Петрівні, вчителю Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Назаренко Тетяні Леонідівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу № 84 «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мови – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради

Нестеренко Ірині Анатоліївні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Омельяненко Наталії Іванівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гармонія» «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6» Одеської міської ради

Павленко Галині Валентинівні, вчителю Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради

Павленко Ірині Володимирівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Папе Вікторії Едгарівні, вчителю економічного ліцею Одеської міської ради

Пеновій Марині Савівні, вчителю Криничненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Болградського району

Перекоріній Ірині Анатоліївні, вчителю Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Перепьолкіній Зінаїді Захарівні, вчителю загальноосвітньої школи № 6 І-ІІІ ступенів м. Ізмаїла

Полікутіній Тетяні Вікторівні, вчителю Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Поліловій Лідії Василівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Потапенко Світлані Георгіївні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Приходько Наталії Григорівні, вчителю Одеської гімназії № 5 Одеської міської ради

Рубану Олексію Миколайовичу, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Рудик Вікторії Зіновіївні, вчителю Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Сабондаренко Вірі Григорівні, вчителю Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради

Семеновій Оксані Яківні, вчителю Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Семеновій Олені Станіславівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Сердюковій Людмилі Олександрівні, вчителю Одеського ліцею «Приморський» Одеської міської ради

Скарбовському Вадиму Анатолійовичу, вчителю Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Скліфасовській Ользі Юріївні, вчителю Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Іллічівської міської ради

Слободянюк Ганні Анатоліївні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Стрельницькій Людмилі Григорівні, вчителю загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 м. Котовська

Стрижевській Вікторії Феліксівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Строгановій Олександрі Ігорівні, вчителю Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Тарасовій Єлизаветі Вікторівні, вчителю Іллічівської гімназії № 1 Іллічівської міської ради

Топчу Іскендеру, вчителю Одеської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей «Чорноморський»

Тухто Наталії Олександрівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Уразовій Олені Анатоліївні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Фастовець Олені Миколаївні, вчителю спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови м. Ізмаїла

Форостянко Зінаїді Арсенівні, вчителю Іллічівської загальноосвітньої школи з профільним навчанням І-ІІІ ступенів № 7 Іллічівської міської ради

Хасановій Разіфі Баріївні, вчителю Одеської гімназії № 4 Одеської міської ради

Ходоровій Ользі В’ячеславівні, вчителю Котовського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеню – гімназія»

Чернявщук Ірині Володимирівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 50 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради

Чумак Тетяні Іванівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 8 Одеської міської ради

Шелакіній Галині Василівні, вчителю Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Шоріній Олені Вікторівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Юліній Наталії Іванівні, вчителю Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Яцух Олені Федорівні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу № 90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Трудове навчання

Авдєєвій Ользі Іванівні, вчителю Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Гайдук Наталії Олексіївні, вчителю Саратської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Саратського району

Голумбієвській Ніні Табрисівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 18 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Загороднюк Аллі Володимирівні, вчителю Таїровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольського району

Бухтій Ользі Володимирівні, вчителю Нерубайського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Біляївського району

Цісару Андрію Анатолійовичу, вчителю Дальницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ст. ім. Пацара Овідіопільського району

Мацілецькому Івану Івановичу, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 84 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Сирф Галині Серафімівні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 89 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Кишлали Алісі Савеліївні, вчителю Котловинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ренійського району

Кваші Євгенії Микитівні, вчителю Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -ясла-садок» Саратського району

Молчанову Борису Григоровичу, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 63 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Петренко Таїсії Георгіївні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Горбан Лідії Іванівні, вчителю Новотроянівського навчально-виховного комплексу Болградського району

Лисецькій Аллі Іванівні, вчителю Білоліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Татарбунарського району

Веселовій Валентині Геннадієвні, вчителю Одеської загальноосвітньої школи № 80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Мінковій Олександрі Дмитрівні, вчителю Болградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Болградського району

Сагак Тетяні Миколаївні, вчителю Одеського навчально-виховного комплексу «Морський ліцей - загальноосвітня школа № 24» Одеської міської ради

Мазуру Валерію Омельяновичу, вчителю Татарбунарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В.З.Тура Татарбунарського району

Степаненку Сергію Пилиповичу, вчителю Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Білгорода-Дністровського

Стоянову Олександру Миколайовичу, вчителю Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Татарбунарського району.

3.Затвердити склад кандидатів у команди Одеської області для участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізичної культури, інформатики, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської) та трудового навчання (додається).

4. Одеському обласному інституту удосконалення вчителів (Кавалеров В.А.) з метою визначення складу команд Одеської області для участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізичної культури, інформатики, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської) та трудового навчання:

4.1. Розробити та затвердити програму проведення відбірково-тренувальних зборів.

4.2. Організувати та провести відбірково-тренувальні збори для кандидатів у члени команди Одеської області з хімії, фізичної культури, інформатики, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської) та трудового навчання.

4.3. Сформувати команди Одеської області для участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізичної культури, інформатики, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської) та трудового навчання за підсумками 2-х відбіркових конкурсних турів, проведених під час зборів.

5. Директору Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення:

5.1. Довести даний наказ до відома керівників навчальних закладів.

5.2. Проаналізувати результати участі школярів району (міста) в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізичної культури, інформатики, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), трудового навчання та визначити шляхи поліпшення роботи з обдарованими учнями на засіданнях відповідних районних методичних об’єднань вчителів.
1   2   3   4

Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Про затвердження методичних рекомендацій "Проведення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за експлуатацією біологічних...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з. 08. 2011 р. № «про організацію методичної роботи»
Реалізацію методичної проблеми здійснювати в процесі діяльності таких підрозділів



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка