Пошук по сайту


Нака з - Сторінка 4

Нака з

Сторінка4/4
1   2   3   4

5.3. Забезпечити участь членів команд у відбірково-тренувальних зборах.

5.4. Проїзд і харчування учасників відбірково-тренувальних зборів та осіб, які їх супроводжують, здійснити за рахунок коштів, не заборонених законодавством.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту Малік М.В.

Директор Департаменту Т.О.Лазарєва


ВІЗИ:
Заступник директора Департаменту М .В.Малік
Заступник директора Департаменту –

начальник управління економічного

та ресурсного забезпечення І. В. Бернавська

Начальник управління

освіти і науки Н. Ф. Поступальська

Начальник відділу нормативності

та якості освіти Л. І. Кашуба

Директор Одеського обласного інституту

удосконалення вчителів В. А. Кавалеров

Додаток

до наказу Департаменту освіти і науки

Одеської обласної державної адміністрації

від____________ №__________
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,

учасників відбірково-тренувальних зборів
Розум Анна Юріївна, учениця 8 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради

Пирогова Валерія В’ячеславівна, учениця 9 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Іванов В’ячеслав Володимирович, учень 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Чепляка Ганна Ігорівна, учениця 11 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Бабіченко Євген Євгенович, учень 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Чекал Степан Іванович, учень 8 класу Одеської загальноосвітньої школи №30 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Язвінська Катерина Валеріївна, учениця 8 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Максимова Євгенія Артурівна, учениця 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Кацідим Дмитро Андрійович, учень 9 класу Іллічівської гімназії №1 Іллічівської міської ради
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізичної культури та спорту, учасників відбірково-тренувальних зборів
Куманов Ігор Іванович, учень 11 класу Оріхівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Болградського району

Чеботар Олена Сергіївна, учениця 11 класу Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Одеської міської ради

Желяскова Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Оріхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ Болградського району

Орлов Олександр Іванович, учень 11 класу Одеської гімназії №7 Одеської міської ради

Шарапановський Юрій Вікторович, учень 11 класу Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району

Щур Ксенія Вікторівна, учениця 11 класу Роздільнянського навчально-виховного комплексу (школа-гімназія№ 1)
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформатики, учасників відбірково-тренувальних зборів
Галіуллін Микола Артурович, учень 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Качурець Олексій Денисович, учень 9 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Колєсов Ілля Ігорович, учень 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 53 І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Рашковецький Михайло Михайлович, учень 10 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Гвоздєв Валерій Дмитрович, учень 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Місько Дмитро Андрійович, учень 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Зєнченко Олег Олександрович, учень 11 класу комунального закладу «Рішельєвський ліцей» м. Одеси

Єпанча В'ячеслав Валерійович, учень 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу №49 «Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради

Явдощук Артем Романович, учень 11 класу Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Іллічівської міської ради
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови, учасників відбірково-тренувальних зборів
Балєсний Микита Володимирович, учень 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Давидчук Ганна Ігорівна, учениця 10 класу Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Друмова Орина Олексіївна, учениця 10 класу Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Іллічівської міської ради

Євстіфеєв Микита Ігорович, учень 11 класу Котовського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеню – гімназія»

Єжкова Аліна Геннадіївна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 50 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради

Котова Діана Юріївна, учениця 9 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Крижановський Артем Володимирович, учень 10 класу Одеської загальноосвітньої школи №130 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Куріна Ірина Анатоліївна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Муховіна Дар’я Олегівна, учениця 10 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Мухригіна Марія Олегівна, учениця 11 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Назаренко Віктор Олексійович, учень 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 8 Одеської міської ради

Нгуен Фіонг Тхао Лінь, учениця 10 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Недайвода Єлізавета Андріївна, учениця 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Соколова Ніка Валеріївна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови»

Швидченко Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Шевченко Юлія Геннадіївна, учениця 9 класу Одеської гімназії №8 Одеської міської ради
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови, учасників відбірково-тренувальних зборів
Беріна Тетяна Геннадіївна, учениця 10 класу Одеської гімназії №9 Одеської міської ради

Бєлякова Анна Володимирівна, учениця 11 класу Одеської гімназії №4 Одеської міської ради

Вахтіна Галина В’ячеславівна, учениця 10 класу Іллічівської гімназії № 1 Іллічівської міської ради

Віннік Марина Ігорівна, учениця 11 класу Одеської гімназії №5 Одеської міської ради

Дремлюк Тетяна Вадимівна, учениця 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»Одеської міської ради

Ковальський Віктор Олегович, учень 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Кос’яненко Єлизавета Вячеславівна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи №35 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради

Кратюк Анна Віталіївна, учениця 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Кучерина Олександра Андріївна, учениця 9 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Литвиненко Анастасія Владиславівна, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови м. Ізмаїла

Маслов Дмитро Вікторович, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 м. Ізмаїла

Молодзіновська Владислава Олегівна, учениця 9 класу Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради

Мусатова Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу Одеської гімназії №5 Одеської міської ради

Мушинський Сергій Олександрович, учень 9 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Оленчук Маргарита Олександрівна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Павленко Юрій Володимирович, учень 9 класу Маріїнської гімназії Одеської міської ради

Перетолчин Михайло Віталійович, учень 10 класу Одеської гімназії №1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської ради

Семанюк Карина Володимирівна, учениця 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Трояненко Лілія Ігорівна, учениця 10 класу Одеської гімназії №5 Одеської міської ради

Фетісов Валерій Борисович, учень 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Фучеджи Надія Ігорівна, учениця 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу №90 ім. О.С. Пушкіна «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Одеської міської ради

Шаброй Катерина Вадимівна, учениця 10 класу Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 ім. О.В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови І-ІІІ ступенів

Яковлєв Микола Олегович, учень 11 класу Одеської гімназії № 4 Одеської міської ради
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з французької мови, учасників відбірково-тренувальних зборів
Астафьева Віра Андріївна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Вацик Анна Германівна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 84 «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мови – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради

Висоцька Анастасія Віталіївна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Вітюк Вікторія Олегівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Гадяцька Вероніка Вадимівна, учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Дорош Анастасія Владиславівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Землянко Єлизавета Петрівна, учениця 10 класу Одеської гімназії № 1 ім. А.П. Бистріної Одеської міської рад

Костенко Максим Олегович, учень 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Матвєєнко Маргарита Олександрівна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Мудра Анна Борисівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Новашицька Надія Яківна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Олещук Юрій Сергійович, учень 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Павлова Юлія Геннадіївна, учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Першина Вероніка Олегівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Соколова Даніелла Сергіївна, учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Фещенко Орина Олександрівна, учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

Юхимова Софія Борисівна, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 10 І-ІІІ ступенів ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з іспанської мови, учасників відбірково-тренувальних зборів
Ігнатовський Артем Євгенович, учень 9 класу Одеської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іспанської мови

Копичко Віктор Борисович, учень 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Насіковська Дар’я Сергіївна, учениця 9 класу приватного підприємства «Загальноосвітня школа «Майбуття» І-ІІІ ступенів» м. Одеси

Павлюк Анна Олександрівна, учениця 10 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Соловйова Христина В’ячеславівна, учениця 10 класу приватного підприємства «Загальноосвітня школа «Майбуття» І-ІІІ ступенів» м. Одеси

Солопова Вероніка Максимівна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради

Фі Хань Лінь Лєна, учениця 11 класу Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради
Список кандидатів у члени команди Одеської області

для участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання, учасників відбірково-тренувальних зборів
Гешко Павло Петрович, учень 9 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Білгорода-Дністровського

Щербакова Валерія Володимирівна, учениця 10 класу Одеської гімназії № 9 Одеської міської ради

Григоренко Катерина Вадимівна, учениця 9 класу Білоліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Татарбунарського району

Ткаченко Сергій Валентинович, учень 11 класу Татарбунарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В.З.Тура Татарбунарського району

Радєва Лариса Георгіївна, учениця 11 класу Новотроянівського навчально-виховного комплексу Болградського району

Посторонко Анастасія Борисівна, учениця 11 класу Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -ясла-садок» Саратського району

Котюжинський Олексій Русланович, учень 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 84 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Чернєва Ірина Михайлівна, учениця 9 класу Котловинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ренійського району

Дяченко Катерина Володимирівна, учениця 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 89 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Котюжинський Іван Русланович, учень 11 класу Одеської загальноосвітньої школи № 84 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

Стоянов Денис Олександрович, учень 9 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Татарбунарського району

Заступник директора Департаменту М .В. Малік
1   2   3   4

Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Про затвердження Базового переліку засобів навчання та обладнання навчального І загального призначення для навчальних кабінетів початкової...

Нака з
Про затвердження методичних рекомендацій "Проведення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за експлуатацією біологічних...

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...

Нака з. 08. 2011 р. № «про організацію методичної роботи»
Реалізацію методичної проблеми здійснювати в процесі діяльності таких підрозділів



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка