Пошук по сайту


Наказ

Наказ

Сторінка1/2
  1   2


КІЦМАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

11.12.2014 м. Кіцмань №408

Про підсумки І та II етапів

Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін у 2014/2015 н.р.
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 18 вересня 2014 року № 84 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗНЗ, ПТНЗ із базових дисциплін у 2014/2015 н.р.» та відповідного наказу відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації від 22 вересня 2014 р. № 260 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗНЗ з базових дисциплін у 2014/2015 н.р.» в жовтні - грудні 2014 року в районі проведено шкільні та районні олімпіади.

В закладах освіти району набуто позитивний досвід підготовки і
проведення олімпіад, розроблена комплексно - цільова програма організації
проведення та підведення підсумків І, II, етапів Всеукраїнських олімпіад з
базових дисциплін. В 2014/2015 н.р. здійснено серйозну організаційно - практичну роботу з педкадрами з цього питання. Так, райметодкабінетом
проведено інструктивно-методичні наради із директорами та заступниками директорів з навчально-виховної роботи.

У всіх школах району створено оргкомітети, журі та апеляційні комісії. Шкільні олімпіади відбулися на належному організаційному рівні. В загальноосвітніх навчальних закладах здійснено кваліметричне оцінювання якості виконання шкільних олімпіад і видано виробничі накази.

Змагання школярів району проходили на базі Кіцманського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів. Працівниками відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації, районного методичного кабінету, районного Будинку дитячої творчості, адміністрацією Кіцманського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів створено належні умови проведення учнівських олімпіад, роботи фахових журі.

В ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах взяло участь 615 школярів.

Згідно із спільним рішенням журі та оргкомітету переможцями визнано 215 (35% від загальної кількості учнів, що прийняло участь в олімпіаді) учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, І місця вибороли 41 (19%) учнів, II місця – 64 (30%) учнів, ІІІ місця – 110 (51%) учнів (додаток 4).

Найкращих результатів домоглися школярі Кіцманської районної гімназії (24 призових місць), Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст. (21 призове місце) та Кліводинського (6 призових місць), Давидівського (5 призових місць) загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів (додаток 5).

Фахове журі відзначило достатній рівень виконання школярами олімпіадних завдань з предметів суспільно – гуманітарного циклу, середній якісний показник яких становить – 42,04%. Вище середнього - якісні показники результативності виступу учнів навчальних закладів Кіцманської районної гімназії, Мамаївського №2, Кіцманського, Лашківського, Ошихлібського, Шипинського, Лужанського, Оршовецького, Драчинського, Реваківського, Неполоковецького, Брусницького, Мамаївського №1, Нижньостановецького та Верхньостановецького загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., Іванківського, Суховерхівського, Хлівищенського, Брусенківського, Малятинецького загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів (додаток 2).

Добру якість виконання олімпіадних завдань виявили учні з предметів природничо – математичного циклу, середній якісний показник яких становить – 38,48 %. Вище середнього - якісні показники результативності виступу учнів навчальних закладів: Кіцманської районної гімназії та Неполоковецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. проте жодного навчального закладу І-ІІ ступенів (додаток 3).

На підставі рішення оргкомітету та журі, враховуючи результати проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
НАКАЗУЮ:
1. Визнати переможцями і нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учнів загальноосвітніх навчальних закладів району (додаток 1)
2. За активну участь у сприянні організації та проведенні ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін оголосити подяки Булезі Борису Миколайовичу -директоруКіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст., Гешку Віталію Івановичу- директору Кіцманської районної гімназії , Костюк Руслані Михайлівні -директору Кіцманського НВК та Максимюк Галині Василівні-директору районного будинку дитячої творчості
3. Завідуючій районним методичним кабінетом Артименко Г.І. за результатами роботи вирішити питання щодо відзначення працівників, які забезпечили належний методичний та організаційний супровід проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
4. Покласти персональну відповідальність:

4.1. за підготовку школярів до ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін на методистів, вчителів опорних шкіл та педагогів – предметників відповідних фахів.

4.2. за своєчасне прибуття учасників ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін до місця проведення олімпіад на директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
5. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

5.1. Проаналізувати результати участі школярів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін на нараді при директорові та розробити заходи щодо поліпшення роботи з обдарованими дітьми.

5.2. До 01.05.2015 року вивчити результативність роботи курсів за вибором та факультативів, поглибленого та профільного навчання і їх доцільність в 2015/2016 навчальному році, за підсумками видати виробничий наказ.

5.3. Врахувати результативність підготовки школярів до олімпіад вчителями – предметниками під час проходження ними чергової атестації.
6. Райметодкабінету (Артименко Г.І.):

6.1. В січні 2015 року провести інструктивно – методичну нараду із заступниками директорів з навчально – виховної роботи з питань узагальнення підсумків олімпіад та визначення шляхів поліпшення роботи з обдарованими дітьми.

6.2. До 10.04.2015 року проаналізувати результативність участі команд школярів району у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

6.3. Провести в травні 2015 року районне свято «Вернісаж особистостей» - свято вшанування переможців районних, обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та педагогів, що їх підготували.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації Г.І. Артименко

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту Р.М. Артименко

Григорець Л.В.

2-15-39
  1   2

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Наказ
Типове положення про Комісію з інфекційного контролю закладів охорони здоров'я (додається)

Наказ
Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах міста

Наказ
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

Наказ
Олімпіада з екології була проведена на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Передмова
Прийнято та надано чинності: наказ Національного космічного агентства України від 05. 10. 2006 р. №265

Наказ
Про затвердження Правил пожежної безпеки для закладів, установ І організацій системи освіти України

Н а к а з
Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків І торгівлі України від 27. 05. 1996

Наказ
Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню

Наказ
Про затвердження Правил безпеки під час проведення навчально-виховного процесу в кабінетах (лабораторіях) фізики та хімії загальноосвітніх...

Наказ
...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка