Пошук по сайту


Наказ

Наказ



Україна
МЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­
Наказ

08 грудня 2014 року № 288
Про підсумок проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

у 2014-2015 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 року № 918 „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році”, наказу управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 02.10.2014 № 249 «Про затвердження графіка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін», наказу відділу освіти від 07.10.2014 року № 236 «Про затвердження графіка проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 н.р.» та з метою пошуку, підтримки та розвитку талановитої учнівської молоді у жовтні – листопаді 2014 року у районі проведені І і ІІ етапи учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У шкільному етапі олімпіад взяли участь учні Менської районної гімназії та 24 загальноосвітніх навчальних закладів району. Загальна кількість учасників шкільного етапу - 2571 учнів. З них, 273 учні міської школи (Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка), 274 учнів спеціалізованого навчального закладу ( Менська районна гімназія), та 2 024 школярі, що навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах сільської місцевості.

Згідно з графіком, рекомендованим управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, у період з 09 по 29 листопада 2014 року у районі проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 11 навчальних дисциплін: української мови та літератури, математики, історії, біології, інформатики, географії, фізики, екології, англійської мови, астрономії, хімії.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів взяли участь 323 учні. Це учні Менської районної гімназії та 24 загальноосвітніх навчальних закладів.

Майже стовідсоткову участь учнів у районних олімпіадах забезпечили Менська районна гімназія ( 78 учнів) , Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка ( 69 учнів).

Активними учасниками ІІ етапу олімпіад серед шкіл І-ІІІ ступеня стали учні Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ( 35 учнів, 78 %), Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (24 учнів , 53 %).

Команди учнів Куковицької ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст., Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст., Блистівської ЗОШ –ІІІ ст.

були представлені у кількості 11-14 учнів, що становить 24 до 31 % від загальної кількості учасників зазначеної у вимогах (45 учасників).

Низький рівень участі у районному етапі олімпіад забезпечили Ленінівська ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст ( 1 учень, 2 %), Локнистенська ЗОШ І-ІІІ ст., Синявська ЗОШ І-ІІІ ст. (4 учні , 9%), Киселівська ЗОШ І-ІІІ ст. ( 9 учнів, 20%).

У 2014-2015 навчальному році учні 91 % всіх загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів стали учасниками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учні Данилівської ЗОШ І-ІІ ст. не взяли участі в жодній олімпіаді.

Активними учасниками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали учні Волосківської ЗОШ І-ІІ ст. (10 учнів), Величківської ЗОШ І-ІІ ст. (7 учнів), що становить приблизно 30 % від загальної кількості учасників за рейтингом.

Низький рівень участі учнів в олімпіадах забезпечили Ушнянська ЗОШ І-ІІ ст. (2 учні, 9%), Березнянська ЗОШ І-ІІ ст., Бірківська ЗОШ І-ІІ ст., Гусавська ЗОШ І-ІІ ст., Семенівська ЗОШ І-ІІ ст. (3 учні , 13 %).

Відсоток залучення учнів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів становить у Городищенській ЗОШ І-ІІ ст. – 17 %, Феськівській ЗОШ І-ІІ ст. – 22 %, Лісківській – 26 %.

Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін свідчать про те, що 41 % школярів справились із завданнями, виявили достатні теоретичні знання , показали вміння застосовувати їх на практиці.

Кращі результати показали учасники олімпіад Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст.. Учні цих шкіл вибороли найбільшу кількість призових місць. (Додаток 1.)

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури взяли участь 59 школярів Менської районної гімназії та 15 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Максимальна кількість балів з даного предмета становила 48 - 60 балів.

За підсумками участі в олімпіаді з української мови та літератури кращі результати показали школярі Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Менської районної гімназії, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Серед шкіл І-ІІ ступенів – учні Волосківської ЗОШ І-ІІ ст. Учні цих загальноосвітніх навчальних закладів набрали більше третини балів. Максимальної кількості балів не набрав жоден учень.

Посилити контроль за станом викладання української мови і літератури в окремих класах та системою підготовки школярів до участі в олімпіадах потрібно у Блистівській ЗОШ І-ІІІ ст., Куковицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Лісківській ЗОШ І-ІІ ст., Феськівській ЗОШ І-ІІ ст..

Для участі в олімпіаді не були представлені команди учнів Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ленінівської ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІ ст., Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., Гусавської ЗОШ І-ІІ ст., Данилівської ЗОШ І-ІІ ст., Ушнянської ЗОШ І-ІІ ст..

Учасниками районного етапу олімпіади з англійської мови стали 26 учнів. Це учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст., Куковицької ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Волосківської ЗОШ І-ІІ ст..

Максимальна кількість балів з предмета становила 150 балів.

Кращий рівень знань показали учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Куковицької ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Учні цих навчальних закладів зайняли перші, другі і треті місця, набравши більше третини балів.

Посилити контроль за рівнем знань школярів з англійської мови потрібно в окремих класах у Березнянській ЗОШ І-ІІІ ст., Волосківській ЗОШ І-ІІ ст..

Учні цих шкіл в окремих класах набрали низьку кількість балів і , відповідно, зайняли останні місця.

У 2014-2015 навчальному році учні району не беруть участі у районному та обласному етапах олімпіади з німецької мови.

Учасниками районного етапу олімпіади з математики стали 47 учнів 6-11 класів.

Максимальна кількість балів становила – 35. Кращі результати показали учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст., Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівської ЗОШ І-ІІ ст., Городищенської ЗОШ І-ІІ ст.. Учні цих шкіл здобули перші-треті місця, набравши третину і більше балів.

Покращити рівень знань учнів з математики в окремих класах потрібно знову ж таки у Менській районній гімназії, Менській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянській ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ст., Ленінівській ЗОШ І-ІІІ ст., Куковицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинській ЗОШ І-ІІІ ст., Бірківській ЗОШ І-ІІ ст., Величківській ЗОШ І-ІІ ст., Лісківській ЗОШ –ІІ ст., Феськівській ЗОШ І-ІІ ст.. Учні набрали низьку кількість балів.

Не взяли участі в олімпіаді з математики учні Киселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІ ст., Гусавської ЗОШ І-ІІ ст., Данилівської ЗОШ І-ІІ ст., Ушнянської ЗОШ І-ІІ ст..

Участь в олімпіаді з фізики взяли 36 учнів. Це учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст., Куковицької ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІ ст., Величківської ЗОШ І-ІІ ст., Волосківської ЗОШ І-ІІ ст., Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., Ушнянської ЗОШ І-ІІ ст., Феськівської ЗОШ І-ІІ ст..

За рейтингом кращі результати показали учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., Городищенської ЗОШ І-ІІ ст.. Учні цих шкіл набрали третину балів від максимальної кількості балів. (Максимальна кількість – 25 балів). Проте, незважаючи на зайняті місця, відсутні дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів у 10 і 11 класах та дипломи ІІ, ІІІ ступеня у 8 класі та ІІІ ступеня у 9 класі.

Посилити контроль за підготовкою учнів до участі в олімпіаді з фізики в окремих класах потрібно у Менській районній гімназії, Менській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянській ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ст., Куковицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Синявській ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинській ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянській ЗОШ І-ІІ ст., Величківській ЗОШ І-ІІ ст., Волосківській ЗОШ І-ІІ ст., Ушнянській ЗОШ І-ІІ ст., Феськівській ЗОШ І-ІІ ст..

Загальна кількість учасників олімпіади з хімії становить 42 учні. Учасниками олімпіади стали учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст., Киселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІ ст., Волосківської ЗОШ І-ІІ ст., Величківської ЗОШ І-ІІ ст., Гусавської ЗОШ І-ІІ ст., Феськівської ЗОШ І-ІІ ст..

Максимальна кількість балів становила – 60 балів.

Кращі результати показали учні 7,8 класів Менської районної гімназії, учні 9 класу Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Учні набрали більше третини балів. Учні цих шкіл зайняли І-ІІІ місця в олімпіаді з хімії. Переможці будуть представляти район на обласному етапі. Проте, максимальну кількість балів не набрав жоден учень.

Учні 8 класу Березнянської ЗОШ І-ІІ ст, учні 10, 11 класів Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., учні 7, 9, 10, 11 класів Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., 10 класу Синявської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли відповідно до кількості балів І, ІІ, ІІІ місця, але не є переможцями. Вони не брали третини від загальної кількості балів.

Змінити підхід у підготовці школярів до участі в олімпіаді з хімії в окремих класах потрібно у Менській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка, Дягівській ЗОШ І-ІІІ ст., Феськівській ЗОШ І-ІІ ст.. Про це свідчить низький рівень набраних балів.

Показник кількості учасників у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології становить 40 учнів. Не взяли участі в олімпіаді учні Ленінівської ЗОШ І-ІІІ ст., Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст., Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІ ст., Бірківської ЗОШ І-ІІ ст., Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., Гусавської ЗОШ І-ІІ ст., Данилівської ЗОШ І-ІІ ст., Семенівської ЗОШ І-ІІ ст., Феськівської ЗОШ І-ІІ ст..

Максимальна кількість балів становила від 40 до 57.5 балів.

Кращі знання з біології показали учні Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Друге та третє місця по класах зайняли учні Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст., Величківської ЗОШ І-ІІ ст., Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Проте з команди учнів 11 класу за кількістю балів учні мають лише диплом І ступеня.

Покращити роботу по підготовці учнів з біології в окремих класах потрібно у Менській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянській ЗОШ І-ІІІ ст., Блистівській ЗОШ І-ІІІ ст., Дягівській ЗОШ І-ІІІ ст., Киселівській ЗОШ І-ІІІ ст., Куковицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинській ЗОШ І-ІІІ ст., Волосківській ЗОШ І-ІІ ст., Лісківській ЗОШ І-ІІ ст., Ушнянській ЗОШ І-ІІ ст.. Учні цих шкіл набрали менше третьої частини балів.

Участь у районному етапі олімпіади з екології взяли учні Менської районної гімназії, Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. Загальна кількість учасників – 4 учні.

Кращі результати показали учні Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст..

Учасниками районного етапу олімпіади з географії стали 32 учнів.

Серед шкіл району участь в олімпіаді взяли учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Блистівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст., Киселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Величківської ЗОШ І-ІІ ст., Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., Лісківської ЗОШ І-ІІ ст., Феськівської ЗОШ І-ІІ ст..

Кращі знання з географії показали учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст., Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Киселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лісківської ЗОШ І-ІІ ст., Феськівської ЗОШ І-ІІ ст.. Максимальної кількості балів не набрав жоден учень.

Посилити контроль за станом викладання предмета та організацією роботи з обдарованою учнівською молоддю в окремих класах потрібно у Менській районній гімназії, Менській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненській ЗОШ І-ІІІ ст., Величківській ЗОШ І-ІІ ст..

Учасниками районного етапу олімпіади з історії стали 28 школярів. Це учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст., Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст., Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., Стольненської ЗОШ І-ІІІ ст., Волосківської ЗОШ І-ІІ ст., Городищенської ЗОШ І-ІІ ст., Гусавської ЗОШ І-ІІ ст., Семенівської ЗОШ І-ІІ ст..

Максимальна кількість балів становила 100 балів.

Кращі результати показали 2 учні Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. За кількістю балів цих учнів можна вважати переможцями-дипломантами. Решта школярів набрала рівень балів, нижчий за третину.

Учасниками районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики стали 5 учнів. Це школярі Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Куковицької ЗОШ І-ІІІ ст.. Максимальна кількість балів становила 500 балів.

Кращі показники в рейтингу з інформатики мають учні Менської районної гімназії. Проте, жоден з учасників олімпіади не набрав відповідної кількості балів, яка б відповідала дипломам І-ІІІ ступенів.

Учасниками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії стали учні Менської районної гімназії, Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст., Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Показник кількості учасників – 4 учні. Переможцями стали 2 учні 10, 11 класів Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Макошинської ЗОШ І-ІІІ ст..

Потрібно зауважити, що жоден з учнів-переможців не виконав повністю правильно всі олімпіадні завдання і , відповідно, не набрав максимальної кількості балів.

Результати олімпіад також свідчать про невисокий загальний рівень робіт, виконаних учасниками олімпіад при розв’язанні завдань практичного і творчого характеру, нестандартних завдань.

Слід зауважити також і про низький відсоток залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Виходячи з вищесказаного та з метою удосконалення роботи з обдарованими дітьми
НАКАЗУЮ:

  1. Розглянути на нараді директорів підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та обговорити питання покращення роботи з обдарованими дітьми.

Відділ освіти

Січень 2015 р.

2. Районному методичному кабінету:

2.1 Затвердити підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

    1. Проаналізувати рівень засвоєння програмового матеріалу, рівень написання олімпіадних робіт на засіданнях ради РМК, засіданнях районних методичних об’єднань, на нарадах директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

Січень – березень 2015 р.

    1. Довести результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін до кожного навчального закладу.

До 10.01.2015 р.


  1. . За результативну участь команд у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів оголосити подяку директорам загальноосвітніх навчальних закладів: Кадушку М.Д. ( Менська районна гімназія), Дмитренку В.П.( Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка), Нестерук О.О. ( Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Глухенькій І.А.( Стольненська ЗОШ І-ІІІ ст. ), Канавець Н.В. (Макошинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ляху М.В. (Блистівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мухіній Т.В. (Дягівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Губенку С.Л. (Киселівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Терентієвій О.П. (Куковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Надточію А.О. (Локнистенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Магулі В.Г. (Волосківська ЗОШ І-ІІ ст.), Яковенко Т.М. (Величківська ЗОШ І-ІІ ст.), Шабел Н.А. (Городищенська ЗОШ І-ІІ ст.), Прокопенко Т.М. (Лісківська ЗОШ І-ІІ ст.), Гузю С.В. (Семенівська ЗОШ І-ІІ ст.), Ліман С.В. (Феськівська ЗОШ І-ІІ ст.). .


4. Директорам Надточію А.О. (Локнистенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мироненку А.І. (Ленінівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Солянику П.І. (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шарамко О.Ф.) П’ясковському Л.Л. (Синявська ЗОШ І-ІІІ ст.), Губенку С.Л. ( Киселівська ЗОШ І- ІІІ ст.) Шевченку В.В. (Березнянська ЗОШ І-ІІ ст.), Фесюн Т.С. (Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.), Картун Н.О. (Гусавська ЗОШ І-ІІ ст.), Гузю С.В. (Семенівська ЗОШ І-ІІ ст.) вказати на послаблення контролю за участю учнів у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.
5. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів Кадушку М.Д. ( Менська районна гімназія), Дмитренку В.П.( Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка), Нестерук О.О. ( Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Глухенькій І.А. (Стольненська ЗОШ І-ІІІ ст.), Канавець Н.В. (Макошинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ляху М.В. (Блистівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Терентієвій О.П. (Куковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Магулі В.Г. (Волосківська ЗОШ І-ІІ ст.), Прокопенко Т.М. (Лісківська ЗОШ І-ІІ ст.) тримати на контролі питання підготовки переможців районного етапу олімпіад для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Січень-лютий 2015 р.


Начальник відділу освіти Л.В. Литовченко

Менської райдержадміністрації


Додаток

до наказу відділу освіти

№ 288 від 08.12.2014 року
Кількість дипломів, яку вибороли учні району з базових дисциплін

у 2014-2015 навчальному році


Назва загальноосвітнього навчального закладу

Диплом

Кількість

Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:

українська мова та література (10 клас);

фізика (9 клас);

хімія (9 клас);




3


13

Диплом ІІ ступеня:

українська мова та література (9 клас);

англйська мова (8 клас);

математика (6,9 класи);

географія (11 клас)


5

Диплом ІІІ ступеня:

українська мова та література (8, 10,11 класи);

екологія (11 клас);

географія (10 клас)




5

Блистівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:

екологія (11 клас)

1



1


Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:


-

Дягівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:



-

4

Диплом ІІ ступеня:

біологія (9,10 класи)

2

Диплом ІІІ ступеня:

математика (9,10 класи);



2

Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:


-


-

Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:



-

Киселівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:




-



1

Диплом ІІ ступеня:



-

Диплом ІІІ ступеня:

географія (9 клас)

.


1

Куковицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:

англійська мова (9 клас)

1



1

Диплом ІІ ступеня:




-

Диплом ІІІ ступеня:




-

Локнистенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:

-



1

Диплом ІІ ступеня:

географія (10 клас)

1

Диплом ІІІ ступеня:


-

Макошинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:

математика (6 клас);

біологія (10 клас);

астрономія (11 клас)



3



4



Диплом ІІ ступеня:

англійська мова (11 клас);



1

Диплом ІІІ ступеня:




Менська районна гімназія

Диплом І ступеня:

українська мова та література (8 клас)

англійська мова (8 клас);

математика (7, 10,11 класи);

фізика (7,8 класи);

хімія (7,8 класи);

географія (9 клас);

історія (9 клас)





11

26



Диплом ІІ ступеня:

українська мова та література (8 клас);

англійська мова (9 клас, 10 клас);

математика (11 клас);

фізика (7,9 класи);

хімія (7 клас);

екологія (11 клас);

географія (8 клас);

9


Диплом ІІІ ступеня:

українська мова та література (7 клас);

англійська мова (9 клас, 10клас);

математика (11 клас);

біологія (8,9 класи);



6

Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.

Т.Г. Шевченка

Диплом І ступеня:

англійська мова (10 клас);

математика ( 8,9 класи );

історія (10 клас);

астрономія (10 клас)



5

16


Диплом ІІ ступеня:

українська мова та література (7, 10,11 класи);

математика (7 клас);

хімія (9 клас);

географія (9 клас);


6

Диплом ІІІ ступеня:

українська мова та література (9 клас);

англійська мова (8 клас, 11 клас);

біологія (10 клас);

географія (11 клас)





5

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:


-


-

Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:




-

Ленінівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:

-



-

Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:


-

Стольненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:

українська мова та література (7, 11клас);

англійська мова (11 клас);

біологія (8,10,11 класи);

екологія (10 клас);

географія (10,11 класи);


9


9


Диплом ІІ ступеня:



-

Диплом ІІІ ступеня:


-

Синявська ЗОШ І-ІІІ ст.

Диплом І ступеня:


-



-


Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:


-

Березнянська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:

-


-

Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:

-

Бірківська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:


-


-

Диплом ІІ ступеня:

-

Диплом ІІІ ступеня:



-

Величківська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:


-


1

Диплом ІІ ступеня:

біологія (8 клас);


1

Диплом ІІІ ступеня:


-

Волосківська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:

українська мова та література (9 клас)


1


1

Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:


-

Городищенська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:

-

2

Диплом ІІ ступеня:

-

Диплом ІІІ ступеня:

математика (7 клас);

фізика (7 клас)


2

Гусавська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:

-

-

Диплом ІІ ступеня:

-

Диплом ІІІ ступеня:


-


Данилівська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:



-



-

Диплом ІІ ступеня:

-

Диплом ІІІ ступеня:

-

Лісківська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:

географія (8 клас)


1


1

Диплом ІІ ступеня:


-

Диплом ІІІ ступеня:


-

Семенівська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:

-



1

Диплом ІІ ступеня:

-

Диплом ІІІ ступеня:

Математика (6 клас);

1

Ушнянська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:


-


-

Диплом ІІ ступеня:


-




Диплом ІІІ ступеня:


-

Феськівська ЗОШ І-ІІ ст.

Диплом І ступеня:

-

1

Диплом ІІ ступеня:

-

Диплом ІІІ ступеня:

Географія (8 клас)

1

Всього : 25




83

83

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Наказ
Типове положення про Комісію з інфекційного контролю закладів охорони здоров'я (додається)

Наказ
Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах міста

Наказ
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

Наказ
Олімпіада з екології була проведена на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Передмова
Прийнято та надано чинності: наказ Національного космічного агентства України від 05. 10. 2006 р. №265

Наказ
Про затвердження Правил пожежної безпеки для закладів, установ І організацій системи освіти України

Н а к а з
Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків І торгівлі України від 27. 05. 1996

Наказ
Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню

Наказ
Про затвердження Правил безпеки під час проведення навчально-виховного процесу в кабінетах (лабораторіях) фізики та хімії загальноосвітніх...

Наказ
...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка