Пошук по сайту


Додаток 2 до наказу відділу освіти Мостиської райдержадміністрації від 25. 12. 2014 №365 Переможці І призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Додаток 2 до наказу відділу освіти Мостиської райдержадміністрації від 25. 12. 2014 №365 Переможці І призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Сторінка1/3
  1   2   3
Додаток 2

до наказу відділу освіти

Мостиської райдержадміністрації

від 25.12.2014 №365
Переможці і призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2014-2015 н.р.


з/п

Прізвище, ім’я

та по батькові учня

Клас

Школа

Учитель



Українська мова та література 2014-2015 н. р.

І місце

1.

Жук Андріана Романівна

7

Чернівський НВК

Федевич Н.З.

2.

Доскоч Анастасія Андріївна

8

Судововишнянський НВК

Доскоч М.І

3.

Знетиняк Ірина Русланівна

9

Судововишнянський НВК

Доскоч М.І

4.

Панчишин Ірина Ігорівна

10

Зав’язанцівський НВК

Надибська М.В.

5.

Дебера Діана Миколаївна

11

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Мардинавка О.І.



ІI місце

1.

Худяк Іоанна Михайлівна

7

Годинівська ЗОШ I-II ст.

Шийка О.М.

2.

Кравець Анна Вікторівна

8

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Мардинавка О.І.

3.

Протиняк Андріана Романівна

9

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Нестор О.О.

4.

Романів Микола Володимирович

10

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Савчин Н.Я.

5.

Ящишин Христина Анатоліївна

11

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Чех З.Г.

6.

Цюпак Роксолана Ярославівна

11

Вовчищовицький НВК

Полюга О.І.



III місце

1.

Музика Богдана Миколаївна

7

Хідновицький НВК

Грицик І.М.

2.

Голець Андріана Володимирівна

8

Раденицький НВК

Піхо Т.М.

3.

Угрин Олена Василівна

9

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Мельник Л.Т.

4.

Кличко Жанна Володимирівна

10

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Гончар Н.І.,

Сеньківська Н.І.

5.

Сало Світлана Іванівна

11

Чернівський НВК

Козиняк О.М.


Математика – 2014-2015 н. р.
І місце

1.

Солодкевич Віта Ігорівна

6

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Гридинська І.Б.

2

Волошин Оксана Богданівна

7

Гостинцівська ЗОШ I-II ст.

Ящишин Н.Я.

3.

Каширський Андрій Павлович

8

Судововишнянський НВК

Гачак Я.С.


4.

Горак Назар Русланович

9

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Файдула І.Р.

5.

Литвин Роксолана Іванівна

10

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Гридинська І.Б.

6.

Івашко Анатолій Андрійович

11

Судововишнянський НВК

Гачак Я.С.



ІI місце

1

Калита Михайло Іванович

6

Соколянський НВК

Груник М.Р.

2.

Живоронок Юлія Олегівна

7

Судововишнянський НВК

Роман О.М.

3.

Остріков Данило Андрійович

8

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Файдула І.Р.

4.

Дудок Вероніка Володимирівна

9

Твіржанський НВК

Чміль Т.З.

5.

Яремко Лілія Володимирівна

10

Зав’язанцівський НВК

Гринда О.М.

6.

Черкаський Володимир Ігорович

11

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Павельчак Л.Р.


III місце

1

Пеканець Роман Дмитрович

6

Раденицький НВК

Явдик О.І.

2.

Пемпусь Юрій Дмитрович

7

Підлісецька ЗОШ I-II ст.

Пемпусь І.В.

3.

Крисун Ігор Сергійович

8

Малнівський НВК

Жук Ж.Р.

4.

Марків Василь Петрович

9

Волицький НВК

Матис Й.Є.

5.

Мисаковець Анастасія Вікторівна

10

Крукеницький ліцей

Грицишин В.Р.

6.

Світа Тетяна Іванівна

11

Крукеницький ліцей

Надибський М.І.





Англійська мова -2014-2015 н.р.

І місце

1.

Шульжук Дмитро Михайлович

8

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Гураль Л.І.

2.

Угрин Олена Василівна

9

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Гураль Л.І.

3.

Гайдук Руслан Михайлович



10

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Юдінцева І.О.

4.

Івашко Анатолій Андрійович

11

Судововишнянський НВК


Тарнавська О.С.










ІІ місце




1.

Каширський Андрій Павлович

8

Судововишнянський НВК

Бук О.М.

2.

Шот Лілія-Анна Андріївна

9

Судововишнянський НВК

Каралюс І.М.

3.

Панчишин Ірина Ігорівна

10

Зав’язанцівський НВК

Рихліцька С.В.

4.

Гридова Василина Вікторівна

11

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Гарасько Г.А.



III місце

1.

Завальський Роман Олександрович

8

Мостиська ЗОШ №3 I-III ст.

Завальська О.Б.

2.

Мурдза Юліана Андріївна

9

Волицький НВК

Романів Х.Ю.

3.

Мисаковець Анастасія Вікторівна

10

Крукеницький ліцей

Загорулько С.Р.

4.

Гнира Олег Іванович

11

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Гарасько Г.А.





Французька мова 2014-2015 н.р.

І місце

1

Гуль Олена Степанівна

8

Волицький НВК

Лаба Г.М.

2.

Мурдза Юліана Андріївна

9

Волицький НВК

Осідач З.І.

3.

Кривейко Галина Богданівна

10

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Мусійовська Н.І.

4.

Хтей Олена Андріївна

11

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Мусійовська Н.І.


ІІ місце

1.

Гурська Марія Володимирівна

8

Буцівська ЗОШ I-II ст.

Пришляк Т.В.

2.

Буцик Христина Романівна

9

Буцівська ЗОШ I-II ст.

Пришляк Т.В.


III місце

1.

Жемелко Надія Романівна

8

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Мусійовська Н.І.

2.

Мелешко Михайло Миколайович

9

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Мусійовська Н.І.





Німецька мова 2014-2015 н.р.

І місце

1.

Павловська Соломія Ярославівна

8

Годинівська ЗОШ I-II ст.

Михалунь І.М.

2.

Павлишин Уляна Іванівна

9

Чернівський НВК

Федевич М.В.

3.

Саракула Соломія Степанівна

10

Малнівський НВК

Павлишин Н.М.

4.

Павелко Марта Андріївна

11

Малнівський НВК

Павлишин Н.М.


ІІ місце

1.

Калита Вероніка Іванівна

8

Солянський НВК

Саморіз Г.І.

2.

Знетиняк Ірина Русланівна

9

Судововишнянський НВК

Гладун О.М.

3.

Шуманська Мар’яна Богданівна

10

Солянський НВК

Саморіз Г.І.

4.

Сало Світлана Іванівна

11

Чернівський НВК

Федевич М.В.


III місце

1.

Калужняк Василина Семенівна

8

Старявська ЗОШ I-II ст.

Руна Г.М.

2.

Венгрин Дмитро Петрович

9

Соколянський НВК

Саморіз Г.І.

3.

Лаба Іванна Іванівна

10

Чернівський НВК

Федевич М.В.

4.

Даниляк Романа Михайлівна

11

Малнівський НВК

Павлишин Н.М.





Основи християнської етики - 2014-2015 н. р.

І місце

1.

Гуль Олена Степанівна

8

Волицький НВК

Ліпецька О.Р.

2.

Кушик Віра Михайлівна

9

Бортятинський НВК

Макаруха І.Ю.

3.

Бавдис Павло Андрійович

10

Крукеницький ліцей

Кордик Е.І.

ІІ місце


1.

Калужна Роксолана Михайлівна

8

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Євець Л.М.

2.

Семен Ірина Володимирівна

9

Раденицький НВК

Михайлюньо Л.Р.

3.

Павлінко Наталія Іванівна

10

Твіржанський НВК

Чміль С.І.










ІІІ місце





1.

Сагайдак Наталія Богданівна

8

Бортятинський НВК

Макаруха І.Ю.

2.

Павлишин Уляна Іванівна

9

Чернівський НВК

Федевич О.Д.

3.

Бенів Каріна Іванівна

10

Гусаківський НВК

Лучинська З.Я.
  1   2   3

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Україна відділ освіти олександрійської районної державної адміністрації наказ
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 навчальному році та згідно графіка проведення ІІІ (обласного)...

Наказ
Затвердити склад оргкомітету (додаток 1), журі (додаток 2) та предметно-методичних комісій (додаток 3) для проведення І етапу Всеукраїнських...

Нака з
Відповідно до наказу відділу освіти від 22. 10. 2011 року №235 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін...

Графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських...

Нака з
Білоцерківської райдержадміністрації „Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін в 2010 – 2011 н р...

Україна відділ освіти олександрійської районної державної адміністрації наказ
«Про організацію та проведення І ііі етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2016/2017 навчальному році» та згідно...

Наказ
Чернігівської обласної державної адміністрації від 28. 09. 2015 №277 «Про затвердження графіка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських...

Нака з
Департаменту освіти І науки Полтавської облдержадміністрації №345 від 19. 09. 2016 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських...

П’ятихатської районної ради Дніпропетровської області
Наказ відділу освіти П’ятихатської рда від 02. 02. 2017 №27 «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у...

Наказ
Кіцманської районної державної адміністрації від 22 вересня 2014 р. №260 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка