Пошук по сайту


Додаток 2 до наказу відділу освіти Мостиської райдержадміністрації від 25. 12. 2014 №365 Переможці І призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін - Сторінка 2

Додаток 2 до наказу відділу освіти Мостиської райдержадміністрації від 25. 12. 2014 №365 Переможці І призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Сторінка2/3
1   2   3








Історія 2014-2015 н.р.




І місце

1.

Телятинська Юлія Володимирівна

8

Пнікутський НВК

Телятинська Г.Н.

2.

Куснєж Анна Богуславівна

9

Мостиська ЗОШ №3 I-III ст.

Копач –Легович М.М.

Повх І.З.

3.

Макаренко Едуард Володимирович

10

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Куцій Г.І.

4.

Кадикало Ольга Андріївна

11

Судововишнянський НВК

Чиж Н.Ю.

ІI місце

1.

Погорілець Андрій Романович

8

Мостиська ЗОШ №3 I-III ст.

Копач-Легович М.М.,

Повх І.З.

2.

Бацьора Христина Петрівна

9

Підлісецька ЗОШ I-II ст.

Пемпусь Д.В.

3.

Завальська Вікторія Олександрівна

10

Мостиська ЗОШ №3 I-III ст.

Копач –Легович М.М.

Повх І.З.

4.

Ференчак Ярослав Іванович

11

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Гавел Г.І.











III місце




1.

Дац Катерина Василівна

8

Бортятинський НВК

Бехта І.С.

2.

Матис Ірина Володимирівна

9

Чернівський НВК

Галабут О.Ю.

3.

Волошин Соломія Миколаївна

10

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Бірець Г.І.

4.

Шабат Олеся Володимирівна

11

Мостиська ЗОШ №1I-III ст.

Куцій Г.І.





Хімія -2014-2015 н.р.

І місце


1

Солтис Павло Ігорович

7

Берегівська ЗОШ I-II ст.

Федорович Н.Є.

2

Доскоч Михайло Андрійович

8

Судововишнянський НВК

Мосьондз Г.В.

3

Бегійовський Олександр Ігорович

9

Гусаківський НВК

Кондратенко О.Л.

4

Кміть Тетяна Романівна

10

Судововишнянський НВК

Мосьондз Г.В.

5

Івашко Анатолій Андрійович

11

Судововишнянський НВК

Мосьондз Г.В.



ІІ місце

1.

Качор Ігор Ігорович

7

Поповицький НВК

Гуменчик О.М.

2.

Бурбило Галина Богданівна

8

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Федак Г.Л.

3.

Крупа Ірина Богданівна

9

Балицький НВК

Яворський В.Ю.

4.

Шуманська Мар’яна Богданівна

10

Соколянський НВК

Бонк В.Д.

5

Вінярська Оксана Ігорівна

11

Судововишнянський НВК

Мосьондз Г.В.



III місце

1.

Карпяк Юлія Русланівна

7

Арламівськоволянська ЗОШ І-ІІ ст.

Іванейко О.І.

2.

Галик Христина Володимирівна

8

Гусаківський НВК

Кондратенко О.Л.

3.

Дудок Вероніка Володимирівна

9

Твіржанський НВК

Дмитришин О.І.

4.

Качмар Вероніка Іванівна

10

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Федак Г.Л.

5.

Олійник Лілія Василівна

11

Гусаківський НВК

Кондратенко О.Л.





Біологія-2014-2015 н.р.

І місце

1.

Остріков Данило Андрійович

8

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Федак Г.Л.

2.

Болячок Олег Богданович

9

Судововишнянський НВК

Деп`як І.М.

3.

Кміть Тетяна Романівна

10

Судововишнянський НВК

Кільдєєва Л.І.

4.

Каранько Марія Михайлівна

11

Чернівський НВК

Федевич В.М.



ІІ місце

1.

Звірик Володимир Андрійович

8

Судововишнянський НВК

Макаруха Н.Б.

2.

Хухра Анастасія Юріївна

9

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Дигдало Г.Д.

3.

Шуманська Мар’яна Богданівна

10

Соколянський НВК

Бонк В.Д.

4.

Бригарда Еля Володимирівна

11

Крукеницький ліцей

Колодій І.І.












III місце




1.

Сагайдак Наталія Богданівна

8

Бортятинський НВК

Баран О.М.

2.

Кушик Віра Михайлівна

9

Бортятинський НВК

Баран О.М.

3.

Бавдис Павло Андрійович

10

Крукеницький ліцей

Колодій І.І.

4.

Вінярська Оксана Ігорівна

11

Судововишнянський НВК

Макаруха Н.Б.


Екологія-2014-2015 н.р.

I місце

1.

Макар Ольга Михайлівна

10

Крукеницький ліцей

Колодій І.І.

2.

Шабат Олеся Володимирівна

11

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Федак Г.Л.

3.








ІІ місце




4.

Партем Ірина Андріївна

10

Зав`язанцівський НВК

Теліпський Б.В.

5.

Рябченко Людмила

Петрівна

11

Зав`язанцівський НВК

Бервецька О.Р.











III місце




1.

Бурбіль Максим Андрійович

10

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Дигдало Г.Д.

2.

Ференчак Ярослав Іванович

11

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Матис Г.І.





Фізика-2014-2015 н.р.

І місце

1.

Карп’як Юлія Русланівна

7

Арламівськоволянська I-II ст.

Комарницька З.З.

2.

Остріков Данило Андрійович

8

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Шарван М.В.

3.

Панилик Михайло Ярославович

9

Малнівський НВК

Горун І.С.

4.

Шуманська Мар’яна Богданівна

10

Соколянський НВК

Гук І.Г.

5.

Гринчишин Іван Володимирович

11

Судововишнянський НВК

Павлів І.Я.


ІІ місце

1.

Копач Павло Вікторович

7

Мостиська ЗОШ №3 I-III ст.

Баран В.К.

2.

Галик Христина Володимирівна

8

Гусаківський НВК

Гаврон І.Є.

3.

Мелешко Михайло Миколайович

9

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Яворський В.Ю.

4.

Мисаковець Анастасія Вікторівна

10

Крукеницький ліцей

Лещук Р.Є.

5.

Мусякович Юлія Степанівна

10

Судововишнянський НВК

Литвинська М.М.

6.

Тарапацький Олександр Андрійович

11

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Михалойко Л.В.


III місце

1.

Петрович Віталій Іванович

7

Балицький НВК

Леуш Н.М.

2.

Захарко Вікторія Андріївна

8

Судововишнянський НВК

Павлів І.Я.

3.

Бегійовський Олександр Ігорович

9

Гусаківський НВК

Гаврон І.Є.

4.

Поясник Ярина Андріївна

10

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Мельник Т.В.

5.

Левицький Володимир Ігорович

11

Соколянський НВК

Гук І.Г.





Географія-2014-2015 н.р.

І місце

1.

Галик Христина Володимирівна

8

Гусаківський НВК

Дуда О.М.

2.

Ковалик Марта Петрівна

9

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Кундис Г.І.

3.

Кривейко Галина Богданівна

10

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Кундис Г.І.

4.

Ференчак Ярослав Іванович

11

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Нагребецька О.В.



ІІ місце




1.

Греськів Оксана Ігорівна

8

Поповицький НВК

Раб Д.П.

2.

Бегійовський Олександр Ігорович

9

Гусаківський НВК

Дуда О.М.

3.

Хробак Андрій Ігорович

10

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Нагребецька О.В.

4.

Ревакович Василь Михайлович

11

Шегинівська ЗОШ I-III ст.

Кундис Г.І.



III місце

1.

Івасько Юрій Ігорович

8

Судововишнянський НВК

Гнатів О.Є.

2.

Дацьо Юлія Володимирівна

9

Мостиська ЗОШ №2 I-III ст.

Гудима Л.Я.

3.

Романів Микола Володимирович

10

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Морозова Б.Т.

4.

Комарницька Тетяна Романівна

11

Мостиська ЗОШ №1 I-III ст.

Марек М.І.





Астрономія-2014-2015 н.р.

І місце


1.

Макар Ольга Михайлівна

10

Крукеницький ліцей

Лещук Р.Є.

2.

Івашко Анатолій Андрійович

11

Судововишнянський НВК

Павлів І.Я.



ІІ місце

1.

Мусякович Юлія Степанівна

10

Судововишнянський НВК

Литвинська М.М.

2.

Сатурко Юрій Ігорович

11

Крукеницький ліцей

Лещук Р.Є.



III місце

1.

Коваль Андрій Русланович

10

Соколянський НВК

Гук І.Г.

2.

Сокульський Назарій Романович

11

Мостиська ЗОШ №1 III ст.

Костецька М.П.





Інформатика-2014-2015 н.р.

І місце


1.

Світа Тетяна Іванівна

11

Крукеницький ліцей

Лещук Р.Є.

2.

Бавдис Павло Андрійович

10

Крукеницький ліцей

Лещук Р.Є.

3.

Грицишин Орест Андрійович

9

Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Яворський В.Ю.



ІІ місце

1.

Шабат Олеся Володимирівна

11

Мостиська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Врубель В.І.

2.

Снайчук Володимир Володимирович

10

Балицький НВК

Мусійовська Л.Й.

3

Климовець Тарас Олександрович

9

Мостиська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Врубель В.І.

ІІІ місце

1.

Терендій Дмитро Ігорович

11

Балицький НВК

Мусійовська Л.Й.

2.

Петрик Олег Ярославович

10

Мостиська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Врубель В.І.
1   2   3

Схожі:

Україна відділ освіти олександрійської районної державної адміністрації наказ
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 навчальному році та згідно графіка проведення ІІІ (обласного)...

Наказ
Затвердити склад оргкомітету (додаток 1), журі (додаток 2) та предметно-методичних комісій (додаток 3) для проведення І етапу Всеукраїнських...

Нака з
Відповідно до наказу відділу освіти від 22. 10. 2011 року №235 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін...

Графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських...

Нака з
Білоцерківської райдержадміністрації „Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін в 2010 – 2011 н р...

Україна відділ освіти олександрійської районної державної адміністрації наказ
«Про організацію та проведення І ііі етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2016/2017 навчальному році» та згідно...

Наказ
Чернігівської обласної державної адміністрації від 28. 09. 2015 №277 «Про затвердження графіка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських...

Нака з
Департаменту освіти І науки Полтавської облдержадміністрації №345 від 19. 09. 2016 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських...

П’ятихатської районної ради Дніпропетровської області
Наказ відділу освіти П’ятихатської рда від 02. 02. 2017 №27 «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у...

Наказ
Кіцманської районної державної адміністрації від 22 вересня 2014 р. №260 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка