Пошук по сайту


Тов харківська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «лєствіца» харківської області

Тов харківська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «лєствіца» харківської області


ТОВ ХАРКІВСЬКА ПРИВАТНА

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛЄСТВІЦА»

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вулиця Пушкінська, 100, м. Харків, 61024

тел. 758-88-03, e-mail Schoollestvica1@ukr.net

Код ЄДРПОУ 34330274

ООО ХАРЬКОВСКАЯ ЧАСТНАЯ

ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ «ЛЕСТВИЦА»

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
улица Пушкинская, 100, г. Харьков, 61024

тел. 758-88-03, e-mail Schoollestvica1@ukr.net

Код ЕГРПОУ 34330274








НАКАЗ
22.02.2016 № ___
Про результативність участі учнів

школи в олімпіадах і конкурсах різних

рівнів у 2015/2016 навчальному році

у порівнянні з попередніми роками
Відповідно до річного плану школи на 2015/2016 навчальний рік і наказу по школі від 03.09.2015 № 76 «Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними працівниками у 2015/2016 навчальному році» з метою удосконалення роботи з обдарованими учнями адміністрацією школи було проведено аналіз участі учнів в олімпіадах різного рівня та оцінку діяльності учителів у цьому напрямку роботи.

Протягом 2015/2016 навчального року в школі відбулись олімпіади з таких предметів: українська мова, російська мова, англійська мова, фізика, біологія, історія, хімія та математика. У них брали участь 40% школярів, це на 10% більше, ніж в минулому році (Додаток 1).

За підсумками шкільного туру почесними грамотами були нагороджені учні, які посіли І - ІІІ місця:

українська мова:

І місце: Румак Дар'я (79 балів), 7 клас (учитель Рудакова О.В.)

Герелюк Дарина (91 балів), 8 клас (учитель Долошко В.А.)

Карпенко Марія (92 бали), 9 клас (учитель Долошко В.А.)

Ченцова Марія (96 балів), 10 клас (учитель Долошко В.А.)

Чалов Роман (96 балів), 10 клас (учитель Долошко В.А.)

ІІ місце: Целуйко Уляна (74 бали), 7 клас (учитель Рудакова О.В.)

Мороз Ірина (89 балів), 8 клас (учитель Долошко В.А.)

Лисенко Євген (73 бали), 9 клас (учитель Долошко В.А.)

Забєліна Дар'я (89 балів), 10 клас (учитель Долошко В.А.)

Грицькова Ксенія (89 балів), 10 клас (учитель Долошко В.А.)

ІІІ місце: Правдіна Анна (67 балів), 7 клас (учитель Рудакова О.В.)

Лупандін Антоній (60 балів), 8 клас (учитель Долошко В.А.)

Румак Анастасія (78 балів), 9 клас (учитель Долошко В.А.)

Куркін Андрій (79 балів), 10 клас (учитель Долошко В.А.)

Канцевич Володимир (79 балів), 10 клас (учитель Долошко В.А.)

російська мова та література: (учитель Денисова О.Ю.)

І місце: Герелюк Дарина (30 балів), 8 клас

Карпенко Марія (35 балів), 9 клас

Ченцова Марія (35 балів), 10 клас

ІІ місце: Коротков Александр (28 балів), 8 клас

Румак Анастасія (18 балів), 9 клас

Канцевич Володимир (34 балів), 10 клас

ІІІ місце: Горовенко Софія (26 балів), 8 клас

Бокань Анна (15 балів), 9 клас

Короктков Володимир (28 балів), 10 клас

математика:

І місце: Бур'яненко Діана (21 балів), 6 клас (учитель Казанцева О.С.)

Федотов Ілля (32 бали), 7 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Коротков Олександр (24 бали), 8 клас (учитель Казанцева О.С.)

Карпенко Марія (25 балів), 9 клас (учитель Казанцева О.С.)

Кизим Валерій (29 балів), 10 клас (учитель Стяглик Н.І.)

ІІ місце: Харитонов Гліб (17 балів), 6 клас (учитель Казанцева О.С. )

Ключник Іван (31 бал), 7 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Герелюк Дарина (21 бал), 8 клас (учитель Казанцева О.С.)

Сухоставський Святослав (21 бал), 8 клас (учитель Казанцева О.С)

Лисенко Євген (18 балів), 9 клас (учитель Казанцева О.С)

Канцевич Володимир (28 балів), 10 клас (учитель Стяглик Н.І)

Куркін Андрій (28 балів), 10 клас (учитель Стяглик Н.І)

ІІІ місце: Бокань Микола (14 балів), 6 клас (учитель Казанцева О.С. )

Правдіна Анна (30 балів), 7 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Целуйко Уляна (30 балів), 7 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Мороз Ірина (19 балів), 8 клас (учитель Казанцева О.С.)

Румак Анастасія (14 балів), 9 клас (учитель Казанцева О.С.)

Коротков Володимир (27 балів), 10 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Фізика: (учитель Деменко К.О.)

І місце - Абакумов Богдан (22 бали), 7 клас

Коротков Олександр (19 балів), 8 клас

Карпенко Марія (21 бал), 9 клас

Кизим Валерій (20 балів), 10 клас

ІІ місце - Кленов Ярослав (17 балів), 7 клас

Сухоставський Святослав (14 балів), 8 клас

Пишногуб Семен (14 балів), 8 клас

Лисенко Євген (17 балів), 9 клас

Куркін Андрей ( 18 балів), 10 клас

ІІІ місце - Целуйко Уляна (18 балів), 7 клас

Герелюк Дарина (13 балів), 8 клас

Горелов Данило (17 балів), 9 клас

Коротков Володимир (15 балів), 10 клас

Біологія: (учитель Сидоренко Л.Й.)

І місце - Коротков Олександр (74,5 балів), 8 клас

Скрильов Валентин (48,5 балів), 9 клас

Грицькова Ксенія (44 балів), 10 клас

ІІ місце - Герелюк Дарина (66 балів), 8 клас

Горовенко Софія (69,5 балів), 8клас

Резніков Гліб (37 балів), 9 клас

Драчова Дар'я (43,5 балів), 10 клас

ІІІ місце - Мороз Ірина (63 балів), 8 клас

Румак Анастасія (27 балів), 9 клас

Лаптінова Єва (26,5 балів), 9 клас

Ревнюк Марія (21 бал), 10 клас

Історія: (учитель Сорочан Н.А.)

І місце - Сухоставський Святослав (100 балів), 8 клас

Канцевич Марія (105 балів), 9 клас

Нільсен Олександра (110 балів), 10 клас

ІІ місце - Куркіна Анна (95 балів), 8 клас

Карпенко Марія (100 балів), 9 клас

Грицькова Ксенія (95 балів), 10 клас

ІІІ місце - Коротков Олександр (90 балів), 8 клас

Бокань Анна (90 балів), 10 клас

Англійська мова:

І місце - Куркіна Анна (95 балів), 8 клас (учитель Голуб Ю.Г.)

Карпенко Марія (95 балів), 9 клас (учитель Байстрюченко С.Г.)

Нільсен Олександра (96 балів), 10 клас (учитель Федотова О.М.)

ІІ місце - Горовенко Софія (94 балів), 8 клас (учитель Голуб Ю.Г.)

Горелов Даниил (91 балів), 9 клас (учитель Байстрюченко С.Г.)

Свічко Кирило (94 балів), 10 клас (учитель Федотова О.М.)

ІІІ місце - Герелюк Дарина (92 балів), 8 клас (учитель Голуб Ю.Г.)

Бокань Анна (89 балів), 9 клас (учитель Байстрюченко С.Г.)

Румак Анастасія (80 балів), 9 клас (учитель Байстрюченко С.Г.)

Осипов Іван (93 бали), 10 клас (учитель Федотова О.М.)

Хімія: (учитель Снарський В.М.)

І місце - Горовенко Софія (12 балів), 8 клас

Карпенко Марія (11 балів), 9 клас

Канцевич Володимир (12 балів), 10 клас

ІІ місце - Ісаєва Олександра (11 балів), 8 клас

Мороз Ірина (11 балів), 8 клас

Скрильов Валентин (9 балів), 9 клас

Кизим Валерий (11 балів), 10 клас

Куркін Андрей (11 балів), 10 клас

Свічко Кирило (11 балів), 10 клас

ІІІ місце - Куркіна Анна (9 балів), 8 клас

Бокань Анна (8 балів), 9 клас

Галушкіна Марія (8 балів), 9 клас

Румак Анастасія (8 балів), 9 кл; Коротков Володомир (10 балів), 10 кл.

Необхідно відзначити, що на шкільному турнірі олімпіадні завдання, як правило, вимагали від учнів нестандартного підходу для виконання, виявлення творчої індивідуальності (були розроблені методистами Київського РУО).

За підсумками шкільних олімпіад було сформовано шкільну команду для участі в районних олімпіадах із різних предметів.

Підсумки олімпіади серед випускників школи І ступеня Київського району:



з/п

Прізвище, ім’я учня

Навчальний предмет

Кіл-ть

балів

П.І.Б. учителя

1

Бєлінський Євген

Українська мова

22,5

Вознюк

Тетяна

Анатоліївна

2

Плигун Олександра

29

3

Горовенко Марія

Математика

14,5

4

Калугін Костянтин

10

5

Афанасова Ярослава

Природознавство

18

6

Коновальцева Єлизавета

15

Плигун Олександра посіла ІІІ місце з української мови (а в минулому році не було жодного призового місця ні з одного навчального предмету).

Моніторинг результативності участі учнів 4-го класу школи в районній олімпіаді за 4 роки представлено в таблиці. Моніторинг показав, що за кількістю командного балу (109 балів) учні 4-го класу 2015/2016 навчального року (учитель Вознюк Т.А.) показали себе декілька краще, ніж в минулому році, але ще недостатньо успішно у порівнянні з минулими роками:




з/п

Навчальний

предмет

Командний

бал за

2012/2013 н.р.

Командний

бал за

2013/2014 н.р.

Командний

бал за

2014/2015 н.р.

Командний

бал за

2015/2016 н.р.

1

Українська мова

45

64

32

51,5

2

Математика

22

43

30

24,5

3

Природознавство

23

37

37

33

Загальна сума балів

90

144

99

109


Підсумки районних олімпіад та конкурсів:

2 учениці 3-4-х класів брали участь у ІІ турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Желавська Катерина, 3 клас (23 бали) та Плигун Олександра, 4 клас (21 бал), але не зайняли призових місць.

5 учнів (Товстик Ольга, 5 клас (15 балів); Румак Дар`я, 7 клас (14 бали); Герелюк Дарина, 8 клас (14 балів); Румак Анастасія, 9 клас (10 балів), Чалов Роман, 10 клас (10 балів)) брали участь у ІІ (районному) етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, але призових місць не було. А в минулому 2014/2015 навчальному році Бур'яненко Діана посіла ІІІ місце.

3 учениці приймали участь у І (районному) етапі VII міського конкурсу знавців української мови (учитель Долошко В.А.):

Герелюк Дарина, 8 клас (16 балів)

Бокань Анна, 9 клас (16 балів)

Ченцова Марія, 10 кл (23,75 балів).

Але ніхто з учнів не посів призового місця.

3 учениці приймали участь у районному етапі міського конкурсу знавців російської мови (учитель Денисова О.Ю.):

Герелюк Дарина, 8 клас (22,4 бали) - ІІІ місце

Карпенко Марія, 9 клас (16 балів) - ІІ місце

Ченцова Марія, 10 кл (35,40 балів) - ІV місце.

Карпенко Марія (9 кл.) брала участь у складі команди від Київського району м.Харкова у VІІІ міському конкурсі знавців російської мови та отримала ІІ місце.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: (учитель: Долошко В.А.)

Румак Дар'я, 7 клас - 27,3 бали,

Мороз Ірина, 9 клас - 28,5 балів,

Ченцова Марія, 10 клас - 28 балів.

Але ніхто з учнів не посів призового місця в порівнянні з 2013/2014 навчальним роком (ІІІ місце у Карпенко Марії, 7 клас).

Підсумки районної олімпіади основної школи з математики:

В 2015/2016 навчальному році шкільна команда у складі 4-х учнів отримала такі результати:

ІV місце - Бур'яненко Діана, 6 клас (12 балів)

ІV місце - Кизим Валерій, 10 клас (9 балів)

Коротков Олександр, 8 клас

Карпенко Марія, 9 клас - 3 бали

Ключник Іван, 7 клас - 1 бал

В минулому 2014/2015 навчальному році також не було призових місць з математики.

В поточному 2015/2016 навчальному році учні 7-10-х класів втретє брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із цілого ряду різних предметів і показали гарні результати:

Фізика: І місце - Коротков Олександр, 8 клас (16 б.)

ІІ місце - Кизим Валерій, 10 клас (9,5 б);

Карпенко Марія, 9 клас (9,5 б.);

ІІІ місце - Абакумов Богдан, 7 клас (11 б.)

Куркін Андрій, 10 клас (9,5 б.)

А в минулому 2014/2015 навчальному році: І місце - Кизим Валерій, 9 кл.(20 б.), ІІІ місце - Куркін Андрій, 9 клас (12 б.) та Карпенко Марія, 8 клас (14 б)

Біологія: ІІ місце - Скрильов Валентин, 9 клас

Коротков Олександр, 8клас

ІІІ місце - Герелюк Дарина, 8 клас

Драчова Дар`я, 10 клас,

а в минулому 2014/2015 навчальному році: ІІІ місце Скрильов Валентин, 8 кл.

Історія: Сухоставский Святослав, 8 клас (28 балів),

Канцевич Марія, 9 клас (16 балів),

Нільсен Олександра, 10 клас (14 балів),

але ніхто з учнів (як і в минулому 2014/2015 навчальному році) не посів призового місця.

Російська мова та література: ІІ місце - Карпенко Марія, 9 клас (72,5 балів)

Ченцова Марія, 10 клас (95 балів),

а в минулому 2014/2015 навчальному році ІІ (районний) етап олімпіади не проводився.

Англійська мова: ІІІ місце - Осипов Іван, 10 клас (69 балів),

ІV місце - Куркіна Анна, 8 клас (56 балів),

Нільсен Олександра, 10 клас (53,3 бали),

Свічко Кирило, 10 клас (50 балів),

Горелов Данило, 9 клас (30 балів) - немає призових місць, а в минулому 2014/2015 навчальному році - ІІІ місце Нільсен Олександра, 9 кл.

Хімія: ІІ місце - Горовенко Софія, 8 клас (43,5 балів),

ІІІ місце - Кизим Валерій, 10 клас (37 балів),

ІV місце - Скрильов Валентин, 9 клас (19 балів),

V місце - Карпенко Марія, 9 клас (16,8 балів),

Канцевич Володимир, 10 клас (19,5 балів)

Куркін Андрій, 10 клас (16 балів),

а в минулому 2014/2015 навчальному році - ІІІ місце Коротков Володимир, 9 клас (21,75 балів) та Канцевич Володимир, 9 клас (24,2 бали).

Таким чином, 35 учнів 6-10-х класів брали участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 13 учнів (37,1%) стали призерами-переможцями, у порівнянні з минулим 2014/2015 навчальним роком - 34,6%) (додаток 2).

В поточному 2015/2016 навчальному році шкільна команда (Карпенко Марія, 9 кл.; Коротков Володимир, Куркін Андрій, Кизим Валерій, Осипов Іван - 10 кл.) вперше брала участь у районному етапі міського турниру юних фізиків та отримала ІІІ місце. А капітан шкільної команди Карпенко Марія у складі районної команди брала участь у міському етапі турніру юних фізиків (районна команда посіла місце).

Шкільна команда у складі учнів 8-10-х класів брала участь у відкритій міській олімпіади з фізики та радіоелектроніки серед учнів і студентів вузів та посіла І командне місце.

В поточному 2015/2016 навчальному році учні 8-10-х класів брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з 4-х навчальних предметів та показали гарні результати:

з російської мови та літератури:

ІІ місце - Карпенко Марія, 9 клас (129 балів)

з фізики:

ІІІ місце - Коротков Олександр, 8 клас (16,5 бали)

ІІІ місце - Кизим Валерій, 10 клас (16,5 бали)

з біології:

ІІ місце - Коротков Олександр, 8 клас (64,5 бали)

Скрильов Валентин, 9 клас (40,6 бали - немає призового місця)

з хімії:

VІ місце - Горовенко Софія, 8 клас (16,5 бали).

Таким чином, 6 учнів 8-10-х класів брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, з них - 4 учні (66,7%) стали призерами- переможцями (Додаток 3).

А в минулому 2014/2015 навчальному році Кизим Валерій, Куркін Андрій та Карпенко Марія брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики та Кизим Валерій посів призове ІІІ місце.

В 2015/2016 навчальному році учні 9-10-х класів втретє приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

І районний етап:

  • Наукове відділення філософії та суспільнознавства, історії:

Нільсен Олександра, 10 клас (керівник Фомін М.В.) - І місце, наукова робота

«Ранньохристиянські розписи, фрески і мозаїки»;

Канцевич Марія, 9 клас (керівник Сорочан Н.А.) - ІІІ місце, наукова робота «Освітня діяльність православного духовенства Харківської єпархії наприкінці ХІХ - на початку ХХ сторіччя».

  • Наукове відділення технічних наук:

Кизим Валерій 10 клас (керівник Мігунов В.Л.) - І місце, наукова робота «Розробка іонолету».

ІІ обласний етап:

  • Наукове відділення технічних наук: І місце - Кизим Валерій, 10 клас.

  • Наукове відділення філософії та суспільствознавства, історії:

І місце - Нільсен Олександра, ІV місце - Канцевич Марія.

Учні школи брали також участь у роботі науково-практичної конференції «Різдвяні читання» наукового суспільства «Нартекс » та посіли призові місця:

І місце - Канцевич Марія, 9 клас

ІІ місце - Куркін Андрій, 10 клас

Кизим Валерій, 10 клас

Нільсен Олександра, 10 клас.

Виходячи з вищезазначеного,
НАКАЗУЮ:
1. Визнати результативність участі учнів школи в олімпіадах і конкурсах різних рівнів достатньою.

2. Відмітити активну результативну роботу вчителів-предметників, що викладають у 8-10-х класах.

3. Всім учителям-предметникам:

3.1. Продовжувати роботу над забезпеченням належного методичного рівня викладання, застосовуючи ефективні методи та форми для розвитку творчих здібностей школярів (проблемні ситуації, логічні завдання, проблемно-наслідковий аналіз умов задач, формування в учнів прагнення до самостійного пошуку розв’язання тощо).

Постійно

3.2. Систематизувати роботу з підвищення рівня навчальних досягнень учнів із шкільних предметів.

Протягом року

3.3. Посилити індивідуальну роботу з обдарованими учнями, впроваджувати диференційований підхід до навчання на уроках з метою підвищення рівня їхніх навчальних досягнень.

Постійно

3.4. Учителям-предметникам, учні яких не брали участі в шкільних та районних олімпіадах цього року, підготувати дітей до олімпіад у наступному навчальному році.

До 17.10.2016

3.5. Удосконалити зміст олімпіадних шкільних завдань, максимально наблизивши їх до завдань районного (міського) рівня.

3.6. Постійно використовувати на уроках завдання на розвиток мислення учнів, пропонувати завдання творчого рівня.

Протягом навчального року

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Байстрюченко С.Г.:

4.1. Проаналізувати участь учнів в олімпіадах і конкурсах різних рівнів, ужити заходів щодо підвищення рівня викладання навчальних предметів.

До 26.03.2016

4.2. Організувати взаємовідвідування уроків і гурткових занять учителями з метою взаємообміну досвідом роботи з розвитку пізнавальних здібностей учнів.

Протягом семестру

5. Головам МО вчителів Аламовій І.В., Долошко В.А. та Сидоренко Л.Й.:

5.1. Обговорити результати участі учнів школи в олімпіадах різних рівнів на засіданні МО вчителів із наступним якісним аналізом діяльності учителів щодо викладання навчальних предметів і роботи з обдарованими учнями.

До 15.04.2016

5.2. Використати результати моніторингу для удосконалення роботи з обдарованими учнями.

Протягом семестру

5.3. Виробити систему роботи з підготовки учнів до ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад.

До 01.09.2016

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи ________ Ф.Ф. Миколаєнко
З наказом ознайомлені:

Аламова І.В. __________

Байстрюченко С.Г. __________

Вознюк Т.А. __________

Голуб Ю.Г. __________

Деменко К.О. __________

Долошко В.А. __________

Казанцева О.С. __________

Денисова О.Ю. __________

Миколаєнко Ю.В. __________

Рудакова О.В. __________

Сидоренко Л.Й. __________

Снарський В.М. __________

Сорочан Н.А. __________

Стяглик Н.І. __________

Шевцова О.О. __________

Федотова О.М. __________

Додаток 1

До наказу по школі від 22.02.2016 №___

«Про результативність участі учнів школи

в олімпіадах і конкурсах різних рівнів у 2015/2016 навчальному році у порівнянні

з попередніми роками»


Звіт про проведення

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році



Предмет

Учасників

Переможців

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Географія

-

-

-

6

4

5

-

4

3

3

Фізика

-

-

6

5

5

5

-

4

5

4

Біологія

-

-

-

5

5

5

-

3

3

3

Математика

-

6

7

7

4

6

-

5

7

5

Історія

-

-

-

4

4

6

-

3

3

3

Українська мова та література

-

-

10

11

8

16

-

5

5

5

Російська мова та література

-

-

-

10

10

8

-

3

3

6

Англійська мова

-

-

-

17

10

8

-

4

3

4

Хімія

-

-

16

7

7

12

-

4

7

6

Трудове навчання

-

-

-

9

5

7

-

4

3

4

Загалом

-

6

39

81

62

78

-

39

42

43


Додаток 2

До наказу по школі від 22.02.2016 №___

«Про результативність участі учнів школи

в олімпіадах і конкурсах різних рівнів у 2015/2016 навчальному році у порівнянні

з попередніми роками»


Звіт про проведення

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році



Навчальний

предмет

Учасників

Переможців

6 клас

7 клас

8 клас



9 клас

10 клас


І

місце


ІІ місце


ІІІ

місце

Математика

1

1

1

1

1

-

-

-

Фізика

-

1

1

1

2

1

2

2

Біологія

-

-

2

1

1

-

2

2

Історія

-

-

1

1

1

-

-

-

Українська мова та література


-


1


1


1


1


-


-


-

Англійська

мова

-

-

1

1

3

-

-

1

Російська мова та література


-


-


-


1


1


-


1


-

Хімія

-

-

2

2

3

-

1

1

Загалом


1

3

9

9

13

1

6

6

Додаток 3

До наказу по школі від 22.02.2016 №___

«Про результативність участі учнів школи

в олімпіадах і конкурсах різних рівнів у 2015/2016 навчальному році у порівнянні

з попередніми роками»


Звіт про проведення

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році




Навчальний

предмет

Учасників

Переможців

8 клас



9 клас

10 клас


І

місце


ІІ місце


ІІІ

місце


Фізика


1

-

1

-

-

2


Біологія

1

1

-

-

1

-

Хімія

1

-

-

-

-

-

Російська мова та література

-

1

-

-

1

-

Загалом


3

2

1

-

2

2

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

«харківська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «лєствіца» харківської області»
Згідно з річним планом роботи школи на 2016/2017 навчальний рік та з метою сприяння розвитку творчого мислення, виховання поважливого...

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 харківської міської ради харківської області
Харьковская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №7 харьковского городского совета харьковской области

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 харківської міської ради харківської області
Харьковская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней №41 харьковского городского совета харьковской области

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 харківської міської ради харківської області

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №62 харківської міської ради харківської області
Але серед наших давніх партнерів можна назвати більшість провідних внз міста, які готують спеціалістів у різних сферах, у тому числі...

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 харківської міської ради харківської області
Бібліотеки в сучасних умовах наступу інформаційних технологій проходять складний шлях модернізації, на якому бібліотекарі І керівництво...

З поглибленим вивченням окремих предметів
«Харківська спеціалізована школа I -ііі ступенів №15 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської...

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №62 харківської міської ради харківської області
На виконання річного плану роботи школи було розроблено конкретні заходи щодо охорони життя І здоров’я учнів та запобігання випадків...

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступеінв №16 харківської міської ради харківської області
«Про підготовку та проведення предметного тижня математики, фізики, хімії, інформатики в 2013/2014 навчальному році»

Програма виховання І навчання дітей від двох до семи років «Дитина»
Артемівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка