Пошук по сайту


Конкурсах різних рівнів у порівнянні з попередніми роками

Конкурсах різних рівнів у порівнянні з попередніми роками


ХАРКІВСЬКА ПРИВАТНА

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛЄСТВІЦА»

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вулиця Пушкінська, 100, м. Харків, 61024

тел. 758-88-03, e-mail Schoollestvica1@ukr.net

Код ЄДРПОУ 34330274

ХАРЬКОВСКАЯ ЧАСТНАЯ

ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ «ЛЕСТВИЦА»

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
улица Пушкинская, 100, г. Харьков, 61024

тел. 758-88-03, e-mail Schoollestvica1@ukr.net

Код ЕГРПОУ 34330274








НАКАЗ
18.02.2015 № ___
Про результативність участі

учнів школи в олімпіадах і

конкурсах різних рівнів у

порівнянні з попередніми роками
Відповідно до річного плану школи на 2014/2015 навчальний рік і наказу школи від 05.09.2014 № ___ «Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними працівниками у 2014/2015 навчальному році» з метою удосконалення роботи з обдарованими учнями адміністрацією школи було проведено аналіз участі учнів в олімпіадах різного рівня та оцінку діяльності учителів у цьому напрямку роботи.

Протягом 2014/2015 навчального року в школі відбулись олімпіади з таких предметів: українська мова, російська мова, англійська мова, фізика, біологія, історія, хімія та математика. У них брали участь 40% школярів, це на 5% більше, ніж в минулому році (Додаток 1).

За підсумками шкільного туру почесними грамотами були нагороджені учні, які посіли І - ІІІ місця:

українська мова (учитель Долошко В.А.):

І місце: Герелюк Дарина (53 бали), 7 клас

Коротков Олександр 52 бали), 7 клас

Горовенко Софія (50 балів), 7 клас

Карпенко Марія (57 балів), 8 клас

Чочієва Ганна (57 балів), 9 клас

ІІ місце: Денисов Максим (44 бали), 7 клас

Вакулюк Олександра (38 балів), 8 клас

Ченцова Марія (51 балів), 9 клас

ІІІ місце: Ганзій Софія (39 балів), 7 клас

Огаров Ілля (39 балів), 7 клас

Галушкіна Марія (33 бали), 8 клас

Драчова Дар`я (48 балів), 9 клас

математика:

І місце: Целуйко Уляна (21 балів), 6 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Куркіна Анна (22 бали), 7 клас (учитель Казанцева О.С.)

Карпенко Марія (26 балів), 8 клас (учитель Шевченко А.В.)

Кизим Валерій (19 балів), 9 клас (учитель Казанцева О.С.)

ІІ місце: Румак Дар`я (20 балів), 6 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Горовенко Софія (21 бал), 7 клас (учитель Казанцева О.С.)

Канцевич Володимир (14 балів), 9 клас (учитель Казанцева О.С.)

ІІІ місце: Абакумов Богдан (19 балів), 6 клас (учитель Стяглик Н.І.)

Герелюк Дарина (17 балів), 7 клас (учитель Казанцева О.С.)

Румак Анастасія (13 балів), 8 клас (учитель Шевченко А.В.)

Канцевич Марія (13 балів), 8 клас (учитель Шевченко А.В.)

Свічко Кирило (11 балів), 9 клас (учитель Казанцева О.С.)

Фізика: (учитель Деменко К.О.)

І місце - Карпенко Марія (21 бал), 8 клас

Куркін Андрій (22 бали), 9 клас

ІІ місце - Румак Анастасія (17 балів), 8 клас

Кизим Валерій (18 балів), 9 клас

ІІІ місце - Канцевич Володимир (15 балів), 9 клас

Біологія: (учитель Снурніков І.С.)

І місце - Скрильов Валентин (57 балів), 8 клас

Свічко Кирило (65 балів), 9 клас

Грицькова Ксенія (68 балів), 9 клас

Драчова Дар`я (68 балів), 9 клас

ІІ місце - Вакулюк Олександра (51 бал), 8 клас

Вознюк Анастасія (51 бал), 9 клас

Коротков Володимир (51 бал), 9 клас

ІІІ місце - Канцевич Володимир (50 балів), 9 клас

Кизим Валерій (50 балів), 9 клас

Лаптінова Єва (45 балів), 8 клас

Історія: (учитель Снурніков І.С.)

І місце - Галушкіна Марія (68 балів), 8 клас

Куркін Андрій (65 балів), 9 клас

Чалов Роман (62 бали), 9 клас

ІІ місце - Канцевич Володимир (60 балів), 9 клас

Канцевич Марія (60 балів), 8 клас

ІІІ місце - Лаптінова Єва (61 бал), 8 клас

Ченцова Марія (58 балів), 9 клас

Англійська мова:

І місце - Карпенко Марія (89 балів), 8 клас (учитель Байстрюченко С.Г.)

Свічко Кирило (98 балів), 9 клас (учитель Федотова О.М.)

Осипов Іван (98 балів), 9 клас (учитель Федотова О.М.)

ІІ місце - Вакулюк Олександра (82 бали) 8 клас (учитель Байстрюченко С.Г.)

Нільсен Олександра (97 балів), 9 клас (учитель Федотова О.М.)

ІІІ місце - Румак Анастасія (80 балів), 8 клас (учитель Байстрюченко С.Г.)

Куркін Андрій (81 балів), 9 клас (учитель Федотова О.М.)

Цивіна Софія (80 балів), 9 клас (учитель Федотова О.М.)

Хімія: (учитель Снарський В.М.)

І місце - Вакулюк Олександра (11 балів), 8 клас

Карпенко Марія (11 балів), 8 клас

Кизим Валерій (12 балів), 9 клас

Забєліна Дарія (12 балів), 9 клас

Куркін Андрій (12 балів), 9 клас

ІІ місце - Галушкіна Марія (7 балів), 8 клас

Румак Анастасія (7 балів), 8 клас

Грицькова Ксєнія (11 балів), 9 клас

Драчова Дар`я (11 балів) 9 клас

ІІІ місце - Вознюк Анастасія (10 балів), 9 клас

Ченцова Марія (10 балів), 9 клас.

Необхідно відзначити, що на шкільному турнірі олімпіадні завдання, як правило, вимагали від учнів нестандартного підходу для виконання, виявлення творчої індивідуальності (були розроблені методистами Київського РУО).

За підсумками шкільних олімпіад було сформовано шкільну команду для участі в районних олімпіадах із різних предметів.

Підсумки олімпіади серед випускників школи І ступеня Київського району:

№№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Навчальний предмет

Кіл-ть

балів

П.І.Б. учителя

1

Єфремов Кирило

Українська мова

19

Дехнич

Анна

Геннадіївна

2

Васильєв Дмитро

23

3

Грабовець Дмитро

Математика

10

4

Товстик Ольга

20

5

Александрова Катерина

Природознавство

19

6

Калєндіна Софія

18

Але учні 4-го класу не здобули жодного призового місця ні з одного з навчальних предметів.

Моніторинг результативності участі учнів 4-го класу школи в районній олімпіаді за 4 роки представлено в таблиці:

№№

з

Навчальний

Предмет

Командний бал за 2011/2012 н.р.

Командний

бал за

2012/2013 н.р.

Командний

бал за

2013/2014 н.р.

Командний

бал за

2014/2015 н.р.

1

Українська мова

48

45

64

32

2

Математика

33

22

43

30

3

Природознавство

49

23

37

37

Загальна сума балів

130

90

144

99

Моніторинг показав, що за кількістю командного балу (99 балів) учні 4-го класу 2014/2015 навчального року (учитель Дехнич А.Г.) показали себе значно гірше, ніж за минулий рік. Це свідчить про те, що учителю Дехнич А.Г. треба більш серйозно та професійно підійти до підготовки учнів до олімпіади. На погіршення результатів вплинула й плинність учителів початкових класів (за останній рік в цьому класі змінилось 3 класних керівника).

Підсумки районних олімпіад та конкурсів:

2 учні 3-4-х класів приймали участь у ІІ турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Калєндіна Софія, 4 клас (30,5 балів) та Плигун Олександра, 3 клас (20,5 балів), але не зайняли призових місць.

5 учнів (Бур`яненко Діана, 5 клас; Румак Дар`я, 6 клас; Герелюк Дарина, 7 клас; Бокань Анна, 7 клас, та Ченцова Марія, 9 клас) приймали участь у ІІ (районному) етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Бур`яненко Діана посіла ІІІ місце, а в минулому навчальному році призових місць не було.

2 учениці приймали участь у І (районному) етапі VII міського конкурсу знавців української мови:

Карпенко Марія, 8 клас (19 балів) – 6 місце

Чочієва Ганна, 9 клас (13 балів) – 13 місце (учитель: Долошко В.А.).

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

Коротков Олександр, 7 клас – 24,5 балів,

Карпенко Марія, 8 клас – 27,5 балів,

Ченцова Марія, 9 клас – 33,25 балів (учитель: Долошко В.А.).

Але ніхто з учнів не посів призового місця в порівнянні з 2013/2014 навчальним роком (ІІІ місце у Карпенко Марії, 7 клас).

2 учениці приймали участь у районному етапі міського конкурсу знавців російської мови:

Карпенко Марія, 8 клас (25,7 балів) – ІІІ місце;

Ченцова Марія, 9 клас (24 бали) – не отримала призового місця.

Підсумки районної олімпіади основної школи з математики:

В 2014/2015 навчальному році шкільна команда у складі 4-х учнів отримала такі результати:

Румак Дар`я, 6 клас - 21 бали, учитель Стяглик Н.І.;

Куркіна Анна, 7 клас - 20 балів, учитель Казанцева О.С.;

Карпенко Марія, 8 клас - 26 балів, учитель Шевченко А.В.;

Кизим Валерій, 9 клас - 19 балів, учитель Казанцева О.С.

Але ні один із учнів не посів призового місця (а в минулому навчальному році - Лисенко Євген посів ІІ місце).

В поточному 2014/2015 навчальному році учні 8-9-х класів вдруге приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із цілого ряду різних предметів і показали гарні результати:

Фізика: І місце - Кизим Валерій, 9 клас (20 б.)

ІІІ місце - Куркін Андрій, 9 клас (12 б);

Карпенко Марія, 8 клас (14 б.);

Румак Настя, 8 клас (11 б.) - немає призового місця.

Біологія - ІІІ місце - Драчова Дар`я, 9 клас (64 б.);

Скрильов Валентин, 8 клас (43 б.);

в минулому 2013/2014 н.р. - І місце у Свічка Кирила, 8 кл.

Історія - Чалов Роман, 9 клас (31 б.) та Галушкіна Марія, 8 клас (2 б.) - немає призових місць, а в минулому 2013/2014 н.р. - ІІІ місце у Чалова Роман (26 б.);

Англійська мова - Карпенко Марія, 8 клас (57 б.); Нільсен Олександра, 9 клас (62 б.), Осипов Іван, 9 клас (54 б.), Свічко Кирило, 9 клас (38 б.).

в минулому 2013/2014 н.р. – ІІІ місце у Свічка Кирило (78 б.);

Хімія - ІІІ місце - Коротков Володимир, 9 клас (21,75 б.)

Канцевич Володимир, 9 клас (24,2 б.)

ІІ місце - Скрильов Валентин, 8 клас (28 б.)

в минулому 2013/2014 н.р. - ІІ місце, Коротков Володимир (27,8б);

ІІІ місце, Кизим Валерій (26,3 б)

Кизим Валерій, Куркін Андрій (учні 9-го класу) та Карпенко Марія, учениця 8-го класу, приймали участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики та Кизим Валерій посів призове ІІІ місце.

В 2014/2015 навчальному році учні 9-го класу школи вдруге приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

І районний етап:

  • Наукове відділення мовознавства

секція «англійська мова»:

ІІІ місце - Нільсен Олександра (керівник Байстрюченко С.Г.), наукова робота “Особливості компаративних фразеологізмів”;

секція «китайська мова»:

І місце - Свічко Кирило (керівник Кудій К.С.), наукова робота “Поетика, стилістика та особливості перекладу новели Пу Сунліна “Цінфен””

ІІ місце - Осипов Іван (керівник Кудій К.С.), наукова робота “Структура та семантика китайських ієрогліфів”

  • Наукове відділення історії секція «історія України»:

Чалов Роман (керівник Мясникова А.С.) - немає призового місця;

секція «історичне краєзнавство»:

Грицькова Ксенія (керівник Мясникова А.С.) - немає призового місця.

  • Наукове відділення технічних наук

секція «електроніка та приладобудування»:

  • Куркін Андрій (керівник Мігунов В.Л.) - І місце, наукова робота “Резонансний трансформатор Тесла, як навчальний пристрій”

ІІ обласний етап:

  • Наукове відділення технічних наук секція «електроніка та приладобудування»: ІІІ місце - Куркін Андрій;

  • Наукове відділення мовознавства секція «китайська мова»: ІІ місце — Осипов Іван.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:
1. Визнати результативність участі учнів школи в олімпіадах і конкурсах різних рівнів достатньою.

2. Відмітити активну результативну роботу вчителів-предметників, що викладають у 8-9-х класах.

3. Всім учителям-предметникам:

3.1. Продовжувати роботу над забезпеченням належного методичного рівня викладання, застосовуючи ефективні методи та форми для розвитку творчих здібностей школярів (проблемні ситуації, логічні завдання, проблемно-наслідковий аналіз умов задач, формування в учнів прагнення до самостійного пошуку розв’язання тощо).

Постійно

3.2. Систематизувати роботу з підвищення рівня навчальних досягнень учнів із шкільних предметів.

Протягом року

3.3. Посилити індивідуальну роботу з обдарованими учнями, впроваджувати диференційований підхід до навчання на уроках з метою підвищення рівня їхніх навчальних досягнень.

Постійно

3.4. Учителям-предметникам, учні яких не брали участі в шкільних та районних олімпіадах цього року, підготувати дітей до олімпіад у наступному навчальному році.

До 17.10.2015

3.5. Удосконалити зміст олімпіадних шкільних завдань, максимально наблизивши їх до завдань районного (міського) рівня.

3.6. Постійно використовувати на уроках завдання на розвиток мислення учнів, пропонувати завдання творчого рівня.

Протягом навчального року

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Байстрюченко С.Г.:

4.1. Проаналізувати участь учнів в олімпіадах і конкурсах різних рівнів, ужити заходів щодо підвищення рівня викладання навчальних предметів.

До 26.03.2015

4.2. Організувати взаємовідвідування уроків і гурткових занять учителями з метою взаємообміну досвідом роботи з розвитку пізнавальних здібностей учнів.

Протягом семестру

5. Головам МО вчителів Аламовій І.В., Долошко В.А. та Снарському В.М.:

5.1. Обговорити результати участі учнів школи в олімпіадах різних рівнів на засіданні МО вчителів із наступним якісним аналізом діяльності учителів щодо викладання навчальних предметів і роботи з обдарованими учнями.

До 15.04.2015

5.2. Використати результати моніторингу для удосконалення роботи з обдарованими учнями.

Протягом семестру

5.3. Виробити систему роботи з підготовки учнів до ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад.

До 01.09.2015

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи ________ Ф.Ф. Миколаєнко
З наказом ознайомлені:

Аламова І.В. __________

Байстрюченко С.Г. __________

Деменко К.О. __________

Долошко В.А. __________

Казанцева О.С. __________

Денисова О.Ю. __________

Миколаєнко Ю.В. __________

Снарський В.М. __________

Снурніков І.С. __________

Стяглик Н.І. __________

Шевченко А.В. __________

Федотова О.М. __________

Додаток 1

До наказу по школі від 18.02.2015 №___

«Про результативність участі учнів школи

в олімпіадах і конкурсах різних рівнів у

порівняння з попереднім роком»

Звіт про проведення

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році



Навчальний

предмет

Учасників

Переможців

6 клас

7 клас

8 клас



9 клас

І

місце

ІІ місце

ІІІ

місце

Математика

8

7

3

7

5

3

5

Фізика

-

-

3

5

2

2

1

Біологія

-

-

7

14

4

3

3

Історія

-

-

8

11

3

2

2

Українська мова та література

-

13

5

6

5

3

5

Англійська

мова

-

-

5

8

3

2

2

Хімія

-

-

8

13

5

5

2

Загалом


8

20

39

64

27

20

20

Додаток 2

До наказу по школі від 18.02.2015 №___

«Про результативність участі учнів школи

в олімпіадах і конкурсах різних рівнів у

порівняння з попереднім роком»
Звіт про проведення

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році



Навчальний

предмет

Учасників

Переможців

6 клас

7 клас

8 клас



9 клас

І

місце

ІІ місце

ІІІ

місце

Математика

1

1

1

2

-

-

1

Фізика

-

-

2

3

1

-

2

Біологія

-

-

1

3

-

-

2

Історія

-

-

2

2

-

-

-

Українська мова та література


-


1


1


1


-


-


-

Англійська

мова

-

-

1

3

-

-

-

Хімія

-

-

1

3

-

1

2

Загалом


1

1

9

15

1

1

7

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Протягом навчального року 13, І вибуло-13. Порівнюючи з попередніми...
Порівнюючи з попередніми роками, спостерігається тенденція до збільшення кількості учнів. На базі дошкільних закладів освіти навчалися...

1. повторення основних питань курсу хімії 7 класу
У збірці подано тестові завдання різних рівнів складності для закріплення та перевірки рівня знань учнів з вивченої теми відповідно...

“Комплексність підходу вивчення предмета бжд, зв’язок з профілюючими
Виходячи з сучасних уявлень, безпека життєдіяльності є багатогран­ним об'єктом розуміння І сприйняття дійсності, який потребує інтеграції...

Закон діючих мас описує залежність швидкості хімічних реакцій від
При порівнянні оксигеновмісних кислот Хлору за силою І окисними властивостями можна

За перший семестр з хімії у 10 класі
Укажіть кількість енергетичних рівнів у атомі хімічного елемента з протонним числом 16

Центральної районної у місті дніпрі ради
Забезпечити проведення у 2016/2017 навчальному році шкільних, районних та участь у міських, обласних, Всеукраїнських олімпіадах,...

Гра «Хімічна біологія»
Вчитель. Добрий день! Сьогодні ми пограємо у гру «Хімічна біологія». Ви покажете свої знання, застосуєте інформацію, отриману під...

Південна Корея
Нтр. Також цей чинник недостатньо широко освітлений у російській літературі в порівнянні з іншими факторами, але проте на мій погляд...

Електричний струм у різних середовищах (металах, рідинах, газах)...
Електронна теорія так пояснює відмінності у властивостях провідників І діелектриків: в одних тілах є вільні носії зарядів, які можуть...

Методичні рекомендації щодо складання індивідуальної програми корекційних...
Методичні рекомендації призначені для класних керівників та шкільних психологів щодо розробки індивідуальної програми корекційних...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка