Пошук по сайту


Про підсумки роботи творчої групи вчителів «Обдаровані діти»

Про підсумки роботи творчої групи вчителів «Обдаровані діти»

БЕРЕЗАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

Наказ
від 2011 р. №
Про підсумки роботи

творчої групи вчителів

«Обдаровані діти»

З метою впровадження регіональної Програми «Обдаровані діти», державної національної Програми «Освіта», Концепції середніх закладів освіти для розвитку творчої обдарованості, Програми «Діти України», районної цільової програми розвитку освіти на 2011-2015 рр., на виконання рішення колегії №1 від 28.12.2010 р. , наказу відділу освіти РДА від 02.02.2011 р. № 36, наказу по школі №19 від 02.02.2011. «Про створення творчої групи «Обдаровані діти» в Березанській ЗОШ було створено творчу групу вчителів, до складу якої ввійшли :

  1. Крученова В.М., заступник директора школи з НВР, керівник групи

  2. Радченко А.С., заступник директора школи з ВР

  3. Самойленко Л.О., вчитель історії та правознавства

  4. Бабенко В.І., вчитель географії

  5. Сажнєва Є.Б., вчитель фізики

  6. Романченко Г.Л., вчитель англійської мови

  7. Винокурова Т.К., вчитель хімії

  8. Дудник Е.П., вчитель біології

  9. Шевченко М.М., вчитель математики

  10. Царик С.П., вчитель української мови та літератури.

Творча група здійснювала свою діяльність згідно плану роботи та плану заходів:

- створено банк даних обдарованих учнів та педагогів, які працюють з цією категорією ;

- вчителі – предметники протягом року проводили індивідуальну роботу з учнями по підготовці до Всеукраїнських олімпіад І-ІІІ етапів, до захисту наукових робіт МАН, конкурсів, змагань районного, обласного та Всеукраїнського рівнів.

Результати участі обдарованих учнів у Всеукраїнских учнівських олімпіадах:

Переможцями ІІ етапу учнівських олімпіад стали 31 учень школи:

1. Інформатика - Двойний Ростислав- 9Б кл. - Ш м.( вчитель Шевченко М.М.)

2. Біологія – Манько Анастасія - 10 кл.- ІІІм.(вчитель Дудник Е.П.)

3.Фізика – Шевчук Назар – 8А кл.- Ім ( вчитель Сажнєва Є.Б.)

4.Фізика – Гуменюк Іван – 9Б клас – І м.( вчитель Сажнєва Є.Б.)

5.Фізика - Модь Олександр – 9Б кл. – ІІ м.( вчитель Сажнєва Є.Б.)

6. Фізика – Трусобородська Валентина – 10 клас – ІІ м. ( вчитель Сажнєва Є.Б.)

7.Світова література – Левенко Наталія –9Б кл.- І м. ( вчитель Толкачова О.В.)

8. Світова література – Романчик Марія – 10 кл. – І м.( вчитель Крученова В.М.)

9.Світова література– Мейдер Наталія – 11 кл. – ІІ м.( вчитель Крученова В.М.)

10.Англійська мова – Ляшенко Катерина – 9Б кл. –Ім. ( вчитель Романченко Г.Л.)

11.Англійська мова – Кондрацька Поліна – 10 кл. – І м.( вчитель Романченко Г.Л.)

12.Англійська мова – Трушевич Андрій – 11 кл. – І м.( вчитель Данько Н.Ю.)

13. Педагогіка і психологія – Максименко Вікторія -11 кл.-Ім. ( наставник Мурачова О.О.)

14.Правознавство – Магомадова Танзіла – 9А кл.- ІІІ м.( вчитель Радченко А.С.)

15.Правознавство – Каючкіна Катерина – 10 кл – І м.( вчитель Самойленко Л.О.)

16.Українська мова – Кондрацька Поліна – 10 кл. –І м.( вчитель Царик С.П.)

17.Українська література – Мейдер Наталія -11кл.-ІІІм. ( вчитель Шевчук І.М.)

18.Хімія – Літвінова Олександра – 9Б кл. – ІІІм( вчитель Винокурова Т.К. )

19.Хімія – Животов Андрій – 10 кл.- ІІІ м. ( вчитель Винокурова Т.К.)

20.Обслуговуюча праця – Галушко Оксана – 8А кл.-І м. ( вчитель Іванова Л.І.)

21.Обслуговуюча праця – Калініченко Марина – 8Бкл.-ІІм( вчитель Іванова Л.І.)

22.Трудове навчання – Гричун Михайло – 9Б кл. – ІІІ м.( вчитель Вороненко О.Є.)

23.Математика – Левенко Наталія – 9Б кл.-ІІ м. ( вчитель Шевченко М.М.)

24.Математика – Трусобородська Валентина -10 кл.-Ім.(вчитель Шевченко М.М.)

25.Математика- Куцарєва Ганна – 11 кл.-Ім. ( вчитель Снігурова О.П.)

26.Географія – Громова Катерина – 8Акл.- ІІм.( вчитель Бабенко В.І.)

27.Географія – Лелеко Ірина -9А кл.-І м.(вчитель Бабенко В.І.)

28.Географія – Шелельо Сергій -10кл. – ІІ м.( вчитель Бабенко В.І.)

29.Історія – Григорєва Наталія – 8Б кл. – Ім. (вчитель Самойленко Л.О.)

30.Історія – Зубаль В.-8А кл. – ІІІм ( вчитель Самойленко Л.О.)

31.Історія – Лукянова Ірина -10кл. – Ім. ( вчитель Самойленко Л.О.)


  • У ІІІ турі Всеукраїнських олімпіад взяли участь :

1.Кондрацька Поліна -10 кл. – з української мови

2.Ляшенко Катерина – 9Б кл., Кондрацька Поліна – 10 кл., Трушевич Андрій – 11кл. – з англійської мови

3. Шевчук Назар, -8Акл., Гуменюк Іван – 9Б кл.- з фізики

4.Лелеко Ірина -9А кл.- з географії

5.Трусобородська Валентина – 10 кл, Куцарєва Анна 11 кл – з математики

6. Григорєва Наталія – 8Б кл., Лукянова Ірина – 10 кл – з історії

7. Животов Андрій – 10 кл. – з хімії

8.Галушко Оксана – 8А кл.- з обслуговуючої праці

9.Каючкіна Катерина -10 кл. – основ правознавства

10.Левенко Наталія – 9Б кл., Романчик Марія – 10 кл – з світової літератури

11. Максименко Вікторія -10 кл. – з педагогіки та психології.



  • Результати участі учнів школи у ІІІ турі олімпіад :




№п.п.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б.вчителя

1

Лелеко Ірина

9

географія

ІІІ

Бабенко В.І.

2

Лук’янова Ірина

10

історія

І

Самойленко Л.О.

3

Левенко Наталя

9

світова література

ІІІ

Толкачова О.В.

4

Григор’єва Наталія

8

історія

ІІІ

Самойленко Л.О.




  • Результати участі учнів школи у ІV турі Всеукраїнських олімпіад:




№п.п.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б.вчителя

1

Лук’янова Ірина

10

історія

ІІ

Самойленко Л.О.


Члени творчої групи продовжують роботу щодо сприяння формуванню профільних класів для обдарованої та здібної молоді. Планується розширити мережу профільних класів на підставі анкетування учнів, виявлення рівня сформованості профільних інтересів учнів, аналізу працевлаштування випускників 9, 11 класів. Для учнів 9-х класів проведено круглий стіл «Профілізація навчання – шлях до майбутньої професії. Особливості профільного навчання нашої школи», анкетування з метою визначення остаточного вибору профілю навчання. Результати анкетування свідчать про бажання учнів обрати філологічний напрям (профіль української філології).

З метою формування у школярів правильного вибору профілю навчання, визначення сфери майбутньої професії у 2010-2011 н.р. для учнів 8 класів організовані курси за вибором «Деякі питання з історії механіки», «Рідний край»; для 9 класів - «Рідний край», «Основи медичних знань», факультативний курс «Практикум з українського правопису»;

для 10 класу - «Громадянська освіта», «Безпека харчування», «Країнознавство», «Методика розв’язування фізичних задач», факультативний курс «Методи розв’язування рівнянь, нерівностей, їх систем.»; для 11 класу введено спецкурси «Основи споживчих знань», «Основи теорії літератури».

З метою здійснення довузівської підготовки продовжується співпраця з Миколаївським державним Аграрним Університетом в напрямку «Школа – вуз».

Створено модель сучасної школи «Школа – освітній округ». Як опорний освітній заклад Березанська школа співпрацює з Будинком творчості школярів, ДЮСШ, дитячим дошкільним навчальним закладом «Сонечко», Центральною районною бібліотекою, районним Будинком культури та Музичною школою.

5 учнів школи взяли активну участь у ІІ турі конкурсу читців «Поетична пристань», у якому Кальчев В., учень 6-А кл., зайняв ІІ місце.

5 учнів( Трусобородська В.-10 кл., Шевчук Назар-8 кл., Гуменюк Іван – 9 кл., Модь Олександр – 9кл.) є дипломантами обласного заочного конкурсу для учнів 5-11-х класів «Енергія – 2010»; учні школи – учасники обласних конкурсів «Джерело творчості», « Миколаїв за безпечне життя» та ін. ( вчитель фізики Сажнєва Є.Б.)

  1. учнів школи взяли участь у математичному конкурсі «Кенгуру –2011». З них мають відмінний результат – 2 учні, добрий – 14.

У конкурсі знавців російської мови «Ведмежатко» взяли участь 16 учнів. ( учитель Толкачова О.В.

У конкурсі знавців фізики «Левеня – 20011» – 10 учнів. З них 6 учнів мають добрий результат.( учитель Сажнєва Є.Б.)

У обласному форумі юних шанувальників фізики Коцюруба Олександра – учениця 5 кл. – переможець.( учитель Сажнєва Є.Б.)

Активізовано роботу щодо залучення юних науковців до здійснення науково-дослідницької роботи територіального відділення МАН. 5 учнів проходили тестування у МАН, з них 2 учні зараховані до МАН з фізики ( учитель Сажнєва Є.Б.).

Учні 11 класу є переможцями конкурсу- захисту науково-дослідних робіт: у номінації « Біологія»- Усатенко Ганна ( вчитель Дудник Е.П.) ;

у номінації «Математика» - Куцарєва Ганна ( вчитель Снігурова О.П.).

З метою сприяння розвитку інноваційних методів викладання іноземних

мов забезпечена участь учителів школи у міжнародних програмах, проектах : співробітництво з Корпусом Миру, участь у програмі «Лідер», участь у Всеукраїнських конкурсах з англійської мови «Грінвіч»- 37 учасників ( учителі Данько Н.Ю., Романченко Г.Л.), «Пізнайко»- Данько Олексій , учень 3-Б класу, отримав Диплом учасника конкурсу( учитель Данько Н.Ю.), «Pazzle»- взяло участь 47 учнів, з них 1 учень – переможець конкурсу по Україні, 8 – переможці по школі( учителі Данько Н.Ю., Романченко Г.Л.)

Учні школи взяли участь у турнірі :

- юних географів- 5 з них показали кращий результат у районному турнірі, 1 учениця – Лелеко Ірина – має кращий результат у обласному турнірі ( учитель Бабенко В.І.).

- юних істориків . Переможці районного турніру Мейдер Наталія- 11 кл., Каючкіна Катерина – 10 кл. У обласному турнірі команда школи зайняла ІІІм. : Кондрацька Поліна – 10 кл., Манько Анастасія – 10 кл., Лук’янова Ірина- 10 кл, Зубаль Валерій – 8 кл. (Учитель Самойленко Л.О.)

Кращі результати показали учні школи в районних турнірах з фізики( Гуменюк І., Модь О.-9Б клас, учитель Сажнєва Є.Б.), хімії ( Каючкіна Катерина- 10 кл., учитель Винокурова Т.К.), біології( Лелеко Ірина-9 кл., Манько Анастасія – 10 кл., учитель Дудник Е.П.) .

У конкурсі з образотворчого мистецтва «Моє селище» учениця 7-Б класу Коровкіна Іванна зайняла ІІІ м. в регіоні (Учитель Винокурова Т.К.).

Десятеро учнів школи взяли участь у тематичному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Я та майбутнє в Україні» , організованому Всеукраїнською дитячо-юнацькою організацією «Сокіл»( учителі Лелеко Т.В., Крученова В.М., Шевчук І.М., Царик С.П., Кулик О.О.).

У Всеукраїнському конкурсі «Юний дослідник»- 2 учні (Клюєва Тетяна-

7-Бкл., Невестюк Олена- 7-А кл.).

У Всеукраїнському конкурсі «птах – Поет» у номінаціях : «Малюнок», «Вірш», «Пісня»,»Розповідь», «Фотографія - 4 учні (Літвінова Олександра – 9Бкл., Макарчук Анна -9Бкл, Харченко Софія – 7А кл., Чеботар Олена- 7 А кл. Макарчук Анна – Дипломант у номінації «Конкурс одного вірша» «Рідкісний птах», Харченко Софія – Лауреат у номінації «Авторська пісня», Літвінова Олександра – Лауреат (Ім.) у номінації «Птахи країни Фантазії». Учитель – Дудник Е.П.).

8 учнів 6-10 кл. прийняли активну участь у новорічному конкурсі «Ялинка без ялинки» (Учитель Іванова Л.І.).

Взято участь у обласному заочному краєзнавчому конкурсі «Досліджуємо і вивчаємо» у номінації «Історія України» : Лук’янова Ірина – 10 кл. Учитель Самойленко Л.О.

30 учнів 6-11 кл. взяли активну участь у Всеукраїнському інтерактивному історичному конкурсі «Лелека».( Учитель Самойленко Л.О.).
У X Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, взяли участь: Лук’янова Ірина, 10 кл. - І місце ( вчитель Самойленко Л.О.), та Лелеко Ірина , 9 кл. ( вч.Зінченко Л.П.)
У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т.Шевченка взяли участь :


№п/п

Назва роботи

ПІБ учня

Клас

ПІБ вчителя




1.

Стаття в газету «Тарас Шевченко – живе джерело»

Мейдер Наталія

11

Шевчук І.М.




2.

Сценарій літературно – музичної композиції «Тарас Шевченко – гордість України»

Романчик Марія

10

Кулик О.О.




3

Твір-враження «Слава не поляже, а розкаже.що діялось в світі, чия правда, чия кривда, і чиї мої діти"

Мадай Катерина

6

Кулик О.О.






У ХІ Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

всього взяло участь – 37 учнів 3-11 класів. Учасники П туру конкурсу - 7 учнів.
Участь у конкурсі «Літопис нашої пам’яті» - 4 учні. Робота Крижової Олени – визнана однією з кращих у обласному етапі конкурсу .

Спортивні досягнення:

Учитель фізичної культури : Гайван Ю.А.

Жовтень 2010 р. Учні 1996-1997 р.н. прийняли участь у зональних (м.Вознесенськ) та фінальних (м.Первомайск) змаганнях. Результат – ІІІ м. в області з футболу.

Квітень 2011 р. Учні 1998 р.н., 1999 р.н., 2000 р.н. – участь у районних змаганнях на приз клубу «Шкіряний м’яч» (П,І, І місця відповідно ).

Травень 2011р. Учні 1998р., 1999 р., 2000 р. – участь у зональних обласних змаганнях.
Учитель фізичної культури : Савчук В.В.

Настільний теніс – Гуменюк Іван- 9Б кл. – І м. у районі , УІ м.-у обласних змаганнях .

Шахи – І м. у районі, у обласних змаганнях – VI м.

«Старти надій» - ІІ м. у районних змаганнях.

Виходячи з вищезазначеного
НАКАЗУЮ:

1.Відзначити роботу творчої групи «Обдаровані діти» як ефективну форму роботи.

2.Продовжити цілеспрямовану роботу з розвитку творчої обдарованості у 2011-2012 навчальному році.

3.Систематично здійснювати моніторинг результатів участі дітей у олімпіадах, конкурсах, змаганнях тощо.

4.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з НВР Крученову В.М.

Директор школи: Алексєєнко В.І.

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Роботи
Виступ – презентація творчої роботи учня на січневому засіданні рмо вчителів біології (у кзш №44)

Довідка про підсумки методичної роботи з педагогічними працівниками...
Проведена певна робота, яка базувалася на діагностичній основі із врахуванням індивідуальних, психологічних особливостей різних категорій...

Кременчуцький міський науково – методичний центр Центр психологічної служби
Диференціація психологічного супроводу учнів в залежності від профілю навчання. Матеріали роботи творчої групи/ Авторський колектив:...

В. О. Сухомлинський Обдаровані діти майбутнє нації, інтелектуальна...
Своєчасно знайти, виховати й розвинути задатки І здібності у своїх вихованців, своєчасно розпізнати в кожному його покликання – це...

Відділ освіти
Головному управлінні юстиції в Дніпропетровській області 04 квітня 2011 року за №26/1642, згідно з планом роботи районного методичного...

Нака з
«Про організацію та проведення першого І другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» та з метою виявлення І підтримки...

Про підсумки методичної роботи
Міністерстві юстиції України 09. 09. 2004 №1121/9720 від 5 жовтня 2009 №1121, Національної доктрини розвитку освіти, а також відповідно...

Про підсумки роботи із здібними та
...

Підготували вчителі кзш №122 Здібні діти не люблять одноманітності
Здібні діти не люблять одноманітності, тому використовуємо елементи технології особистісно-орієнтованого навчання, які допомагають...

Передовий педагогічний досвід кращих вчителів Житомирського міського колегіуму
Завдання: ознайомити педколектив з елементами досвіду роботи кращих вчителів колегіуму



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка