Пошук по сайту


Правила прийому до вибраних вищих навчальних закладів

Правила прийому до вибраних вищих навчальних закладів

ФОРМА 1.1

зовнішнє незалежне оцінювання - 2017:

читали, чули, знаємо!

  • Ми, учні _____класу

_____________________________________________________________________________

(навчальний заклад)

_________________________________району/міста ___________________області, знаємо, що у 2017 році вступити до вищих навчальних закладів України можна за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а результати ЗНО з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія) зараховується як результати ДПА.
 Ми поінформовані, що у 2017 році ЗНО проводиться з української мови та літератури (23.05), іспанської мови (25.05), німецької мови (25.05), французької мови (25.05), англійської мови (29.05), математики (31.05), історії України (02.06), російської мови (06.06), біології (08.06), географії (12.06), фізики (14.06), хімії (16.06).

Нам відомо, що можемо скласти тести не більше як з чотирьох предметів.
 Знаємо, що необхідно самостійно ознайомитися з правами та обов’язками учасників ЗНО (розділ ІІІ Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти) та визначитись з предметами, результати ЗНО з яких потрібні для вступу (правила прийому до вибраних вищих навчальних закладів).


  • Повідомлені, що для участі у ЗНО необхідно зареєструватися з 06 лютого до 17 березня 2017 року за допомогою програми, розміщеної на сайті http://testportal.gov.ua. Про спосіб та умови реєстрації можемо дізнатися з розділу IV Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.


 Знаємо, що сформовані пакети реєстраційних документів необхідно віддати вчителю нашої школи ______________________________________________________(прізвище, ініціали вчителя), який централізовано надішле їх до ІФРЦОЯО.

За умови правильного оформлення реєстраційних документів, з регіонального центру на адресу нашої школи для кожного з нас надійдуть листи з:

сертифікатом,

реєстраційним повідомленням учасника ЗНО,

інформаційним бюлетенем,

медичним висновком (якщо надавали для реєстрації),

повідомленням про створення особливих (спеціальних) умов (за потреби),

повідомленням про надання можливості пройти ЗНО з певних навчальних предметів під час додаткової сесії (за умови подання заяви).
 Поінформовані, що у випадку внесення змін до реєстраційних даних, потрібно звернутися до свого навчального закладу, щоб централізовано надіслати до ІФРЦОЯО новий пакет реєстраційних документів разом з отриманим раніше сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання. Уносити зміни у свої реєстраційні дані ми можемо до 31 березня 2017 року (дата визначається за поштовим штемпелем).
 Повідомлені, що сертифікат слід зберігати не ламінуючи. Відновлення втраченого чи зіпсованого сертифіката можливе тільки у регіональному центрі.
 Ознайомлені, що факт надходження реєстраційної картки до пункту обробки ІФРЦОЯО є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення ЗНО, їх використання під час вступу до вищих навчальних закладів відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.
 Попереджені, що під час кожного тестування в аудиторіях буде проводитись засвідчення відсутності засобів зв’язку (в тому числі “мобілок”), пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, їх складових частин за допомогою металошукачів та ін. Знаємо, що у випадку виявлення заборонених засобів, будемо позбавлені права на продовження роботи над тестом з усіма наслідками.
 Нам відомі телефонний номер ІФРЦОЯО 0342-75-09-75, за яким можемо отримати додаткову інформацію про ЗНО, та адреса сайту регіонального центру www.test.if.ua .
 Свідченням ознайомлення з даною інформацією є підпис кожного з нас на цій листівці.


Прізвище, ім’я учня


Підпис


М.П.
Класний керівник
Директор НЗ

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році
Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України,...

Нормативна база проведення зно 2015
Наказ Міністерства №1172 від 15. 10. 2014 "Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015...

Вербицький В. В. Комплекс навчальних програм еколого-біологічного...
Пустовіт Г. П. Екологічна освіта учнів 1-9 класів у позашкільних навчальних закладах: Монографія / Г. П. Пустовіт. – К – Луганськ:...

Затверджено Колегією Міністерства освіти І науки України як підручник...

Затверджено Колегією Міністерства освіти І науки України як підручник...

«Психологічна підготовка учасників нвп до екзаменів та зно»
Міністерством юстиції зареєстровано наказ Міністерства освіти І науки від 26 серпня 2010 р. №833 «Про зовнішнє оцінювання навчальних...

Затверджено
Державні санітарні правила І норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів

Про Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного...
Міністерством освіти І науки України продовжується формування нормативно-правової бази зно 2014 та вступної кампанії в цілому. З...

Державні санітарні правила І норми влаштування, утримання загальноосвітніх...

Затверджено
Державні санітарні правила І норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

h.lekciya.com.ua
Головна сторінка